SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rajdy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś nie mam czasu ale fajny pomysł

Trening czyni mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżdzę ale tylko na Rajdy(ogłądać)

Teraz ELMOT.
Jadę na niego

Trening czyni mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sobotę o 3 rano już jadę

Trening czyni mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
wlasnie o motorach-bardzo fajnie, moze tez sie za bardzo nie znam ale jestem fanem tego sprzetu, jak mi stary nie da mozliwosci jakims szybkim carem pojezdzic, to bede musial zarobic sobie na jakis motorek
przy okazji, widzielisci ten filmik na ktorym kol ma kamere na glowie i osiaga 300 na autostradzie-jak bede mial czas to moge zgrac na ftpa
moglibysmy tez ogolnie pogadac o samochodach
ja np uwazam ze jezeli chodzi o przyspieszenie to nowa imprezka jest jakby przereklamowana, owszem ma te 6,3 do sety, rusza za***iscie ale dalej to juz to nie to co pisza i reklamuja-w koncu ta sama moc silnika i jakies 20% wieksza waga w stosunku do poprzedniego modelu- przegiecie jak dla mnie producenta
ale i tak kocham jezdzic tym samochodem-jakos tak nawet za***iscie sie siedzi za kolkiem

dlaczego mowicie ze hamowanie jest najwazniejsze, chodzi o wybalansowanie wozka zeby wziasc zakret na poslizgu?
Tommi jakbys mogl to napisz mi cos o jezdzie- zawsze to lepiej niz samemu dlugo do czegos dochodzic

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
na kogo stawiacie w mistrzostwach Polski?


bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samochodem moze jezdzic kazdy, nawet moja matka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hamowanie ? hmm jak najpozniej zahamowac przed kazdym zakretem , Hamowanie to tez ustawianie samochodu przed zakretem tzw. lamanie go. A co mam tu pisac o jezdzie tego sie nie da napisac - trzeba jezdzic jezdzic -probowac . aha YAGO : no wlasnie ale jezdzic a jezdzic to jest roznica:) jedni umieja jezdzic a inni mysla ze umieja to robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wierzyłem w Hołka ale po ELMOCIE wydaje mi sie że mistrzem będzie kulig 2 kuzi a 3 Hołek

Trening czyni mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
moze facet sie jeszcze przebudzi

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miejmy nadzieje w Elmocie jechał jak baba.

Trening czyni mistrza!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto z Was kopie piłę???

Następny temat

Piła

WHEY premium