SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RWR Pharma Stanazol 20ml - 50mg/1ml Real or Fake ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ta metka to 100% fake, choc nie mowie ze nie moze dzialac,ale napewno to nie jest oryginal, duzo tematow o tym na zachodnich bordach, gdzie sa fotki originalu i fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
hmmm skoro tego dużo, to bądź miły i podaj linka, bo nie zaprzeczam, możesz mieć racje, wiec wypadałoby sprawdzić... pzdr

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
http://sorebuttcheeks.files.wordpress.com/2010/01/danaboldsmarch11.jpg

fotek jest wiecej,z boku,tylu itp. zobacz jak wyglada logo,pudelko,zakretka itp + nadruk, original tej metki jest raczej nie osiagalny,napewno z ,pewnych, arabsko-indyjskich serwerow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
march pharma robi robila oryginalne to wlasnie ze logiem m br podpielo sie co nie znaczy ze jest fake bo dziala tak samo mimo ze ta meta nie jest zarejestrowana przez fda tajskie to z tamtad wychodzi z fabryki br

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
znajomy tez kiedys dostal te same winko i chwalil bardzo mozesz sie odezwac na gg albo@ dzieki pozdro

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
mm1986: Dzięki sog,masz racje mam tą "fake"ową ;) ... tak jak napisałem zaczynam zabawe z saa, jestem zielony , ale nie tępy :) .. kolo który mi to wysyła to dobry ziomek, który sam to brał, robi mi przysługe i mi wyślę, co wiecej zapłace dopiero po dostaniu i to nie przy odbiorze, a potem przez western unin .. :) ... tak wiec pełen wgląd itd.. pozatym kolo wysyla mi zabawki za kilkakrotnie wiekszą sume niż wysyłka której koszt napisałem strone wcześniej ... nie sądze, że ryzykowałby wysyłanie fake... i tak leci na zaufaniu że mu zaplacę ...ahhh że nie jestem skur... hehe no coż za pewny towar trza płacić. Podzielam zdanie B-50 że to inna firma, ale działać może .. Panowie skoro już o tym mowa pomyslałem, że wezme jak dostane tą metke pare tabsów tylko.. ile i po ilu dniach powinienem cokolwiek poczuć ? tą metke szykuje na drugi cykl razem z cypio, ktore już leżakuje :) wiem że to nie dział ale po co robić temat jak Wy już wiecie co i jak ...

pozatym jeśli możecie doradzić czy dobrze myśle (jak nei to i tak sobie popisze, bo mam wene hehe) mysle tak:
1. prop testolic 100mg e02 8tyg. ,
2. metka(1-4/5 20mg ed)+ cypio(apteczne- niestety, bo po 100mg amp)(1-8 200mg week)
3. enan +winko jak w temacie, w sumie nad stężeniami i calością nie myśle, bo gdzie tam jak nie wiem czy zrobie dwa pozostale, pytam o ogólny zarys ... WIELKIE DZIĘKI


nuras: jak masz ochotę to napisz mi priv bo ja malutki jeszcze 50 post nie mam, ale jeśli chodzi o soczki to niestety nie pomogę :/ jak napisałem to przysługa

Jeszcze raz dzięki za wszelakie rady

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
B50,dzieki za wyjasnienie.
Dremonic,tak jak wyzej pisalem,ta metka ponoc dziala,ale nie ma co,skoro jest tak jak piszesz to bierz smialo,skoro to zaufana osoba. Mysle ze po 14 dniach brania tej metki powinienes wiedziec jak klepie,powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
hmmm po 14 dniach dopiero czuc cokolwiek ? wiem pytanie banalne no ale nie wiem ... kurde to chyba poprostu zaufam kolesiowi i obczaje za pare miechów .. dzięki

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Zaufana osoba = osoba z portali b2b. Odnoszę wrażenia jak byś chciał sie dzielić z tym co robisz ze wszytkimi w około.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
nie :) żadne b2b , nie oferuje sprzedaży, pośrednictwa itd, jeśli odniosleś takie wrażenie, no coż pewnie jest takich osób wiecej , ale one przynajmniej maja wiecej kultury żeby nie zaśmiecać mi tematu (obojętnie o czym by on nie byl) ... wszystko napisałem prosto, klarownie, może zabardzo wylewnie , no ale coż.. bez kwasów pozdr

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

furosemidum

Następny temat

Farmadon. Tylko do praktyków

WHEY premium