SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RTG nosa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Czesc

Mam zdjęcie RTG nosa i prosiłbym kogoś kto się zna na tym o opis. Pewnie zdziwicie się dlaczego mam zdjęcie RTG i nie ma opisu.. Ja tez sie dziwie. W jednym szpitalu zrobili mi zdjęcie, następnie odesłali na ostry dyżur do laryngologa który nawet nie spojrzal na to zdjęcie. Wsadził tylko palec do nosa i kazał przyjść jak obrzęk zejdzie.. Wiec w zasadzie wiele sie nie dowiedziałem.. pyzatym ze jest najprawdopodobniej złamany. Zle to wyglada?


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
http://img401.imageshack.us/i/nosq.jpg/ dodaje zdjecie bo sie nie dodalo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Tak Kolego masz zlamany nos. Cos chcialbys jeszcze wiedziec?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
czy to jakies powazne zlamanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
nie

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
chociaz zalezy co rozumiesz przez "powazne":) uraz pomeczowy/wypadek,czy street fight?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
street fight ;/ powazne rozumiem przez to czy nie bedzie problemu ze zrosnieciem sie i w przyszlosci problemy z oddychaniem czy podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Nie powinno byc , bo nos sie bardzo czesto tak lamie , wiec nie ma tam zadnej demolki;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Dzieki wielkie za pomoc. Troche mnie pocieszyles. Szczerze mowiac myslalem ze zlamanie nosa bardziej boli ;o A to trzeba bedzie nastawiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
z tym nastawianiem to ciezko powiedziec..Lekarz kazal Ci przyjsc za jakis czas ,bo chce zobaczyc jak sie sprawa bedzie rozwijac wtedy podejma decyzje w sprawie ewentualnego zabiegu.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Jeszcze raz dzieki za pomoc. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne kulki pod skórą

Następny temat

Bóle kolan i strzykanie w różnych częściach ciała

WHEY premium