SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne kulki pod skórą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
Witam mam dziwne kulki pod skórą nie są one duże mam je w okolicy obojczykowej z tyłu głowy w okolicy potylicy i w okolicach pachwiny są one ruchome i bezbolesne lokalizacja wskazuje na to że znajdują się one na węzłach chłonnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Anatomie znasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
http://img535.imageshack.us/i/lymphaticsystem.png/  na zdjęciu zaznaczyłem gdzie one się znajdują

Zmieniony przez - soerek w dniu 2010-11-01 18:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z samego zdjęcia możesz wywnioskować co to jest.
Powiększone? Ile? Od kiedy?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
idź z tym najlepiej do lekarza, bo bez dogłębnego badania, do powiększonych węzłów pasuje masa rzeczy, od pospolitych infekcji zaczynając na chłoniaku kończąc. On zleci badanie krwi i się dowiesz. a czy coś poza tym Ci dolega? stan podgorączkowy, brak sił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Nie dobrze.Dolacze jeszcze kilka pytan do tego co Kolega napisal wyzej: Dolega Ci cos poza tym? Czym sie zajmujesz (sport/praca)? Chorujesz na cos? Te wezly sa powiekszone po jednej stronie ciala ,czy po obydwoch?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
nie mam stanu podgorączkowego kulki wyczułem jakis tydzień temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
po obydwu nie choruje na nic ćwiczę na siłowni od dłuższego czasu jestem na redukcji. Mam jeszcze pytanie czy zapalenie dziąseł może być przyczyna powiększenia węzłów?

Zmieniony przez - soerek w dniu 2010-11-01 19:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewnie, że pasuje wiele rzeczy - w tym te najbardziej złe.
Ale trzeba pamiętać, że niektóre osoby mają naturalnie powiększone węzełki niewielkich rozmiarów, niebolące, miękkie i w tym rzecz, że kto jak to interpretuje. Dochodzi fakt, że przez lata ich nie wyczuwają aż do właśnie takiego momentu, że odkryją je przypadkowo i zaczynają się tym interesować.

Niewątpliwe idź do lekarza niech zbada i zleci podst. badanie krwi + usg j.brzusznej.

Tak, mogą być powiększone od stanu zapalnego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
dokładnie, jak napisała osoba przede mną. Zapalenie dziąseł jak najbardziej może spowodować powiększenie, ale lepiej tego nie lekceważyć i iść na badania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
dzięki koledzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano :/

Następny temat

RTG nosa

WHEY premium