SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROWER BÓL

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ale czy przejdzie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
przejdzie bo mi juz przeszlo

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wisz jak nie przejdzie to wybiore sie do lekarza - zobacze nachwile zerwe z roverem , potem bede na silce przysiadał- jesli nie bezdie bolu. i zobacze - a jaka masc byc ppolecał /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie prostuj do końca nóg i stopniowo, powoli przystosowuj organizm do coraz większych tras i obciążeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
f***master i jetchan - jednego boli prawa drugiego lewa noga - wymieńcie się nogami - jetchan daj f***masterowi bolaca noge a on Ci da dobra albo na odrót - i w ten sposób przynajmniej jeden będzie zdrowy - wiem że troszke to niezbyt w temacie - sorka za głupote, ale nie wiem co a chciałem coś napisać. Papatki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
ja juz nie oddam bo mnie nie boli

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
1) nogi nie prostować, siodełko tak wyregulowane aby noga prostowała się w 90%.
2) przed jazdą na rowerze rozgrzać kolana, parę półprzysiadów, przysiadów, podskoków, kilka zazy pokrążyć kolanami, bieg w miejscu itd.
3) w czasie samej jazdy pedałować raczej palcami (nie śródstopiem ani pietą), wtedy część obciążeń jest przekazywana na staw kokowy a nie bezpośrednio na kolano
4) zwracać uwagę na osiowe obciążenie kolan, aby stopa nie była skierowana ani pacami do środka, ani na zewnątrz.
5) jak dla minie na bolące stawy pomagało mi rozgrzewanie pod prysznicem.
6)hmmm... ból pod rzepką, no tam są powierzchnie stawowe, może jednak jakieś uszkodzenie powierzchni stawowych? jak tak to glucosamina i Vit C.

no to tyle z moich pomysłów

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
u mnie sie tak zaczelo pol roku olewalem -samo przejdzie teraz ledwo laze i lekarz nie jest pewien co to bylem u trzech jeden ze wiezadla drugi ze chrzastka trzeci ze sciegna moze wszystko na raz?

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
bo by musiał ci otwożyć kolano i wtedy by wiedział na pewno.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852



Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-07-15 21:40:11

tere - fere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

Następny temat

Cos na alergie

WHEY premium