SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
nie mam

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
jesli chcesz kupowac rekawice do MMA przez neta to sugerowalbym pierw przymierzyc gdzies w sklepie bo rozmiarowki sa mocno zakrecone... i L L nie rowna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Mam taki problem!! Musze skompletowac sobie sprzet i trener co do rękawic mówił zebym kupił typowe do boksu. Dobra to juz wiem, a teraz pytam sie jaki rozmiar, czym to sie różni? i czy lepsze były by 10 oz czy 12 oz?? gg 5075459
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2535
Dokładnie mam taki sam problem jak kolega wyżej, wiec moze zamiast na gg ktoś napisze na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
10 oz lub 12 oz to waga rekawic w uncjach
generalnie lzejszym osobom poleca sie 10 a ciezszym 12, ale ja za ciezki nie jestem a 12 sa dla mnie w sam raz

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
A tak w ogole to cyzm sie roznia rekawice za 70zl a za 150?> Oprucz tego, ze jedne moga sie rozwialic szybciej a drugie wytrzymaja 2 lata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
skora albo tworzywo sztuczne
wysciolka w srodku
nawet rzepy moga byc trwalsze

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
No tak moja waga to 70kg, czyli dla mnie lepsze by były 10 oz czy 12 0z?? przypominam ze jestem początkującym zawodnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
10 ale to nie ma jakiejs duzej roznicy

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
a co do rozmiarówki. tzn dokładnie rozmiar rękawic??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strike Force: "Ludwig vs Morgan" wyniki ważenia

Następny temat

Japanese fighting lamps... obczajcie :)

WHEY premium