SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko do Vlada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"to raczej powinno być na odwrot norderm + ew 4ad " - Szoho moglbys mi to wyjasnić?
Roy - Ja zawsze biore osłonki.. jak chcesz ryzykować.. to mozesz

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-11-19 10:07:17

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Dzięki Vlad z istotne rady, napewno wezmę osłone, ale czy nolva wystarczy czy jeszcze clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nolva starczy.. to nie jest az taki ostry koks... ale clomidem sie odblokuj po cyklonie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nolva 40 przez pare dni potem 20 przez 2 tygodnie... przetestowane na koledze przy podobnym cyklu
imo dziala w_h**_razy lepiej niz clomid...

clomid sio!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
cholerka, każdy pisze coś innego i weź tu człowieku bądź mądry. To jak brać ten nolvadex ludzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
Korzystając z okazji chciałbym zadać pytanie: będę stosował 4derm z Nordermem (na razie po jednej butelce, bo chcę sprawdzić jak to na mnie działa potem może za jakieś 6-7 miesięcy, jeżeli teraz będzie oki, normalny cykl. Chcę brać tak: 1 tyd.- 2x3 psik.Norderm + 2x3 psik. 4Derm, każdego następnego tygodnia będzei o jaeden pisk więcej. Makes sens? ( wtrakcie nolva a potem clomid?

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Efekty zaczynają sie po pewnym czasie.. kiedy uzyska sie odpowiedznie stężenie... nie wiem jaki sens brac minimalną dawke..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
w taki razie prosze o sensowną rozpiskę i ilości, oczywiście jeśli nie sprawi Ci to problemu. ( ale cykl max może trwąc tylko 4 tyg.). Z gory dziękuję.

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Om pisze jak sie odblokować nolvą... a ja pisalem jak brac podczas cyklu...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Robienie 4 tygodniowego cyklu nie metylami nie ma sensu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon, Libol, Testosteron

Następny temat

czy ktos..

WHEY premium