SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leonstar pytanko do ciebie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
siema z tego co widze to znasz sie za*ebiscie na koksach i do ciebie kieruje pytanko. a tez masz troche w glowie jezeli chodzi o te sprawy ale wole sie skonsultowac z kims kto sie naprawde zna na rzeczy. chodzi mi o jakis krotki cykl. chce zrobic troche masy (nie duzo, jakies dwa 2 na lapie). co wziasc? mam dostep do decki, omki, tesciakow i te koksy mam pewne. z meta jest problem bo zdarzaja sie wy***ki (np. bioanabolu) albo przeterminowane.powiedz mi tylko jeszcze conazywacie decka-dickiem? moze i wiem o co chodzi ale nie slyszalem jeszcze takiego okreslenia. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
ja dokonam wplaty na: Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
nr 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 z dopiskiem "JUDOKA" ale eske tez wysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
wiesz wczesniej raczej siedzialem w koksie teoretycznie - duzo czytalem zalatwialem wiarze i tkie tam. cwiczylem na czysto. ale tera chce se cos walnac. wczesniej za***alem sobie 5 omki i 100 metki (standart dla tych co zaczynaja cos brac co nie ) ale teraz mysle o jakims cyklu.pewnie bym sobie ulozyl cos ale wole zapytac sie kogos kto wie o tym wiecej niz ja. znajomi koksery wala wszystko co sie da i nie patrza na cykle, przerwy i takie tam. z nimi to nie mam co gadac bo pewnie nie wiedza co to cykl. pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deca dick wystepuje gdy nie dozucisz do cyklu z deci tescia
cykl na mase zrob z prolki i deci b.dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Uzupelnil profil, to z pewnoscia pomoze Leonstar'owi w rozpisce.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
dzieki. acos blizej jezeli chodzi o ten cykl?? ale co to jest ten decka dick??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bedzie ci stawal poprostu jak nie wzucisz jakiegos tescia
cykl
1-8tyg deca /200mg tyg
1-10 tyg tesciu /300mg co 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
wszystko wiem u nas to sie mowi stagnacja pyty dzieki za cykl. wyprobuje. pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
mam jeszcze pytanko. tesciu pomoze w jakims stopniu zlikwidowac(jezeli mozna tak nazwac) efekty uboczne takie jak gienekomastia itd tak? co po cyklu mam walnac zeby sie odblokowac i zmniejszyc efekty uboczne?? clomid? jak tak to ile. a jka nie to co .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co to jest wyszukiwarka ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
K..... ciagle to samo. Te same pytania, na ktore padlo juz tysiac odpowiedzi. Wez sobie chlopie wlacz wyszukiwarke i napisz "CLOMID" wyskoczy ci w ch... wypowiedzi w wiekszosci tych samych (no bo ile moze byc kombinacji rozpiski 24 lub 36 tab. clomidu???). Wogole ja pier... poczytaj troche o tym wszystkim (26 przeczytanych artow mowi samo za siebie), a jak przeczytasz to jeszcze ze 100 razy sie zastanow nim zaczniesz koksowac. Nie wypelniles profilu, wiec nawet nie potrafie sobie ciebie wyobrazic. Jak mieszkasz niedaleko Leszna wpadnij do mnie na trening, pogadamy, pocwiczymy, na drugi dzien z lozka nie bedziesz mogl wstac.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
ginekomastia to jest po pierwsze od teścia

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jest sens?

Następny temat

Deca czeska????co wy na to???

WHEY premium