SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie w sprawie kranówy...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
W z związku z dużą ilością wody z kranu wypijanej przeze mnie podczas treningu i w ciągu dnia naszło mnie pewne pytanie.Gdy gotujemy wodę w czajniku,po pewnym czasie widzimy osadzający się kamień.I tu moje pytanie:Skoro tyle wody ludzie piją z kranu to czy i w naszym organizmie osadza się kamień?Jeśli tak,to w jaki sposób można się go pozbyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jeszcze jako uzupełnienie tematu.
https://www.sfd.pl/Minerały_Opis,_Niedobór,_Nadmiar,_Żródła_-t507871.html
Na samym początku Artykułu jest o tym wspomniane. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ty pijesz wodę z kranu,sam chlor zarazki i kamień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208




Zapobiegnie osadzaniu się kamienia.
Po 5 g rano i wieczorem.


A tak w ogóle to nie pij tego, przejdź się do biedronki i za 1.50 masz 5 litrow...

Zmieniony przez - ZO4 w dniu 2009-06-16 21:21:48

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zależy jeszcze jaką macie to wodę.
Mój ojciec od dziecka pije z kranu i nic mu nie jest, więc to chyba sprawa indywidualna.
Na wieczór gotuj wodę, zalej do dzbanka i na drugi dzień masz w sam raz na siłownię. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-06-16 21:56:04

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Wodę się gotuje, ponieważ w temp. 100 stopni zarazki zostaja skasowane
A tak ja osobiście bym nie pił kranówy Nigdy nic nie wiadomo

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Św.Augustyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zdarza się że kamień jest na woreczku żółciowym czy nerkach, a z tego co mi wiadomo usuwa się to operacyjnie.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Podobny temat https://www.sfd.pl/woda_z_kranu-czy_mozna_pic_duzo_po_przegotowaniu_-t439527.html

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Św.Augustyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a chlor myślicie że wygotujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Napewno nie do końca. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53596
Takie małe uzupełnienie: chloru nie da się zlikwidować poprzez zwykłe przegotowanie wody.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
dzięki za odpowiedzi.Woda z mojego kranu wydaje mi się jakościowo dość dobra.Ale macie racje że powinno się pić wodę przegotowaną,albo kupić mineralną.I nie dziwcie się że ktoś pije wodę z kranu bo wiele osób taką pije.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anatomia Człowieka

Następny temat

Kolka, egzamin na 1000 m. Poważny problem!

WHEY premium