SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie jakości obsługi po treningu do osób, które korzystały z ich usług.

temat działu:

SKLEP SFD

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 95
Byłem zainteresowany kupieniem kompletnych diet i treningów ale po otrzymaniu olewającej mnie odpowiedzi. Mocno się zniechęciłem. Moje pytania były konkretne s dostałem w odpowiedzi od Justyny ctrl + c ctrl + v wycinka regulaminu. Też macie takie doświadczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Hej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Myślę, że warto spróbować w razie gdyby coś było nie tak można odstąpić od umowy bezkosztowo do 14 dni.
Po zakupie planu wszelkie uwagi najlepiej przekazywać do trenera lub dietetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 102546 Napisanych postów 373696 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1697146
Pierwsza pewnie odpowiedź bedzie taka sama bo pytanie zadaję masa ludzi,jak się zdecydujesz wtedy już ktoś się tobą opiekuje indywidualnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1203
Od siebie mogę powiedzieć że też planowałem zakup diety + treningu ale... pieniądze które miałem na to wydać zainwestowałem w suple a już Ci tłumaczę dlaczego na tym forum jest taki ogrom wiedzy i ludzi chcących pomoc że przy nie wielkich
chęciach dostaniesz co potrzebujesz inwestując jedynie trochę czasu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anulowanie

WHEY premium