SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała sugestia odnośnie poprawy jakości sklepu ( koszyka )

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 6019 Napisanych postów 7733 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230550
Witam, może ktos podpowie wielkim na górze żeby wprowadzić małe zmiany na plus w koszyku , wielokrotnie miałem taki problem - składam sobie koszyk przez kilka dni i np jak juz mam uskładaną większą ilość produktów to chce sobie zrobić zamówienie w wolnej chwili ( zazwyczaj w weekend ) do tej pory wszystko jest ok a gdy wchodze w weekend do koszyka widze komunikat """""W KOSZYKU ZNAJDUJĄ SIĘ PRODUKTY DO KTÓRYCH NIE MAMY WYBRANYCH SMAKÓW.
ZMIEŃ SMAK LUB USUŃ PRODUKT"" i wlasnie tu jest problem bo nie sa zaznaczone te produkty i chcąc się dowiedzieć jakie to są to musze pokolei kasowac produkty i dodawać na nowo a przy ilości 20+ produktów robi się problem . Gdyby dodac tylko opcje że np na czerwono jest zaznaczony produkt lub pozycja której dotyczy komunikat o braku smaków :)

Aktualnie mam 2 koszyku 39 produktów i nie mam pojęcia które są te do zmiany :(:(:(

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-08-23 17:41:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Wojtek_SFD Moderator
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9 Napisanych postów 241 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8916
Dziękujemy za opinię ! Postaramy się to poprawić maksymalnie szybko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 6019 Napisanych postów 7733 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230550
Dziękuje - myśle że będzie przydatne na przyszłość . pzdr dla całej zalogi sklepowej i wielki szacun za błyskawiczne i bezproblemowe dostawy :)

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-08-26 17:10:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana sposobu płatności zamówienia nr 2295331

aerofull