SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Xpnad

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
kup za to jedzenie, gainery, bialko, carbo, witaminy mineraly. poczekaj conajemiej jak bedziesz mial rok stazu i wtedy przywal krete ale nie ma co sie spieszyc

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2008-06-05 11:20:21

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
A To co pisze Active?A Moge spróbowac jakąs l-glutamine czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Nie czaicie ze mam taki jakby kupon na 250 zł na odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
dzial Targowisko - idz i sprzedaj ten tak jakby kupon na odzywki i za hajs kup jedzonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
to ja mam dla ciebie propozycje, zamiast kupowac na pale, to ja Ci proponuje zebys mi cos wzial a ja Ci za to zaplace, oczywiscie mniej niz w sklepie , ale zyskasz na tym ... zapewniam nie stracisz , interesuje Cie to ?

ja potrzebuje SPORTS ONE (USA) BCAA + G-POWER -500 g i CP 665g

W twoim wieku to raczej dobre jedzenie , duzo ruchu , jeszcze rosniesz chlopie, pierwsza odzywke wzialem w wieku 18 lat , po 1,5roku treningu... i byl to zwykly mono i amino... xpand to juz wyzsza polka, jak teraz zaczniesz faszerowac sie mocnymi odzywami, to co wezmiesz po 5 latach cwiczen? sterydy-raczej...

jak coś to na gg pisz 787666

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
za tą kase kup sobie pare kg cyca do tego ryż lepiej Ci to wyjdzie niż zakup Xp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7142
Kup sobie kilka kilo ostrowi, lepsze bialko ci nie potrzebne bedziesz mial ponad 6kg za te 250 zl starczy ci na dluge miesiace :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
I Tak sie jeszcze zastanowie nad xpandem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Chce cisnąc 95 do konca wakacji:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
ja cie sune dawno mnie nie było alewesołych świąt chłopaczku..kup se kup..bedziesz największy na plaży kup se kup..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO dalej?

Następny temat

Tribulus - dawkowanie

WHEY premium