SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie najprawdopodobniej do Wilka.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Witam. Mam pytanie dotyczace konta "makanaski". Wnioskuje ze bana dostalem od Wilka. Chcialbym sie dowiedziec na jaki czas i dlaczego nie dostalem powiadomienia na maila? Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Najprawdopodobniej narozrabiałeś w Combat/Samoobrona. Pod rozrabianie podpada nieznajomość regulaminu działu, niewypełniony profil, spam, wyciąganie starych tematów, zakładanie durnych wątków, nieuzasadnione wymądrzanie się, prośby o udzielenie informacji sprzecznych z prawem, popisywanie się dokonaniami "na ulicy" itd.

Sądzę, że ban jest na tydzień. Zostawię wilkowi info, żebyt tu zajrzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Dzieki wielki. Akurat wiem za co dostalem bana. Pytam sie tylko od kogo i na jaki czas. Domyslalem sie ze od Wilka dlatego tak sformulowalem pytanie. Ale 100 pewnosci nie mam bo nie dostalem powiadomienia na maial. PZdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
z tym niewypełnionym profilem to troszke na wyrost powiedziane bo gdyby tak było to należało by zbanować jednego z modów tego działu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bana dal wilk

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zawodny, uważaj. wiem, że nie ma na to paragrafu, ale uważaj z banlistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Nigdzie nie jest napisane, że moderator ma obowiązek wysyłania privów z uzasadnianiem bana. Tym bardziej, jeżeli w danym dziale istnieje regulamin określający czas trwania banów ostrzegawczych.
To, że wcześniej wysyłałem ostrzeżenia, to tylko i wyłącznie moja dobra wola, która jakiś czas temu się skońćzyła. M.in. po tym, jak autor tego tematu (pod innym nickiem i w innej sprawie) chciał upublicznić naszą wymianę korespondencji.

A w tej konkretnej sprawie autor już się nie wypowie. Dlaczego? Patrz temat Ostrzeżenia.
Temat uważam za wyczerpany w 100% i zamykam.

Cavior, tradycyjnie dzięki!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie.

Następny temat

SMS zza granicy?

WHEY premium