SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do panów ;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
No tak. A ponoć faceci wybierają za żone te pulchniejsze, bo nie zdradzi

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ma zdrada do tego czy pulchniejsza czy szczupła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
No bo szczupłe panienki są bardziej pewne siebie-przetstowałam na sobie a czasami widze, że nie wazne, że baba twarz ma jak nie-wiem-co, ważne żeby była figura to się każdemu podoba (no dobra, z małymi wyjątkami) i taka baba sobie lata z kwiatka na kwiatek, a jak już i twarz i figura to w ogóle .

No dobra, pogmatwałam, oczywiście jest to stereotyp i niech żadna ładna pani z figurą, która ma meża i dzieci i nie wie co to zdrada nie bluzga na mnie. Ja tylko pisze jak to wygląda wg. mas

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki ale ja bym poleciał prędzej na kobietę z pełnym biustem i krągłymi biodrami i lekkim brzuszkiem, niż na starego suchara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
Jak już mówiłam, są wyjatki. Ale prawde mówiąc czasami aż żal się robi tych panienek...

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi zal wszystkich ludzi ktorzy patrza na innych tylko pod katem figury, urody, kasy itd. dla mnie liczy sie to co dziewczyna ma pod czaszka, a czy bedzie lekko gruba czy chuda, czy bedzie brunetka czy blondynka mniejsza o to, przynajmniej ja mam taki system wartosci, uroda przemija, tak samo oczekuje od dziewczyny z ktora dajmy na to mialbym byc, aby ona widziala we mnie fajna osobowosc, przyjaciela , a nie byla ze mna bo jestem napakowany czyli co np jak schudne to taka panienka mnie rzuci tak?, albo jak przytyje tluszczem?, ....to spoko, ja mowie takiej panience fu*k you
nasze ciało zmienia się cały czas a im jestesmy starsi tym trudniej z tym walczyć i w koncu starzejemy sie a ja chce zestarzec sie u boku ukochanej kobiety, a nie takiej co bedzie wariowała na punkcie wygladu, pamietajcie nie dajcie sie zwarjowac, najwieksza sila jest w glowie, big up, pozdro dla wszystkich niuniek z czyms pod czaszka, takie dziewczyny uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
No właśnie, dobrze powiedziane. Dla mnie nie liczy się ciało, ale wiadomo, że jak ktoś będzie wyglądać jak noc to by ciężko było, bo jednak mam oczy

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Liczy się charakter, a nie wygląd ..
Dziewczyna nawet może ważyć 70 kg a jest szczupła waga tu roli nie gra tylko sylwetka!

Zmieniony przez - Zozolowa69 w dniu 2009-08-02 16:00:35

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
archeolog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1421
Oj Nati, chyba faceci jednak wolą chude. Mój niby mówi, że jestem szczupła, ale jak go podpuszczam i podpytuję, mówi, że mogłabym jeszcze schudnąć. Zaznaczę, że mam 170 i 55 kg. Noszę rozmiar S.
Z facetami nigdy nie trafisz, dla nich trzeba wyglądać, bo patrzenie wychodzi im lepiej niż myślenie:)

Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze niż to sobie wyobrażamy... jest po prostu inne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PERFUMY

Następny temat

Cos na szybsze zrosniecie sie kosci?

WHEY premium