SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie czysto teoretyczne - testosteron.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Infamous: czyli co mam dokladnie zorbic?

inhibitory 5-alfa reduktazy - konretnie napsiz nazwe produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Proscar/ Fincar / Penester i inne generyki finasterydu

w necie mozna kupic bez recepty Finpecie

Sprobuj na poczatek lepiej naturalne sposoby czyli Saw Palmetto

Ogolnie stosowanie finasterydu i testosteronu łacznie nie jest najlepszym rozwiazaniem, znam goscia ktora ta mieszanka rozpieprzyla kompletnie gospodarke hormonalna i ma niezle klopoty teraz.

Zmieniony przez - maciej120 w dniu 2008-02-13 21:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Propecia i penester to chyba najtansze z inhibitorow DHT.

Narazie jak poprzednicy mowia zastosuj alternatywna droge, sprobuj saw palmetto, cynk, vit A+ E.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Jeszcze jeden tez kombinowal, ale tym razem z dutasterydem ale tu chyba chodzi o mechanizm dzialania wiec nie rozroznialbym miedzy dutem a finem. Cytat:

"Moje chyba tesh z duta bralem go 4 miechy ale dodatkowo bralem takie wynalazki jak sustanon,czyli testosteron.
Mam to samo co mowisz od 2 lat nie biore nic ani duta ani proscaru ani nawet saw.
Wlosy ogolnie nie wypadaja,nie przetluszcza sie leb,kiedys jeden wielki lojotok.
Libido zerowe,uposledzenie wytwarzania spermy,hipogonadyzm,ginekomastia,bladość skóry twarzy,ktora jest obwisla i niejedrna jak bym nie mial hormonow w ogole.
No coosh chodze do dobrego endokrynologa i jak na razie nic:( mialem okresy przejciowe ze czulem sie lepiej i myslalem ze bedzie ok ale samo sie nawróciło.
Libido to mam wrecz ujemne heh tak to okreslam bo czuje sie jak kastrat jakis i mam takie dziwne uczucia eh:( "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
czytalem ze to nienajlepsze polaczenie. dlatego zostane przy 3 zincasach i piciu drozdzy, lepiej powiedzcie jaka dawka bolda e4d bedzie odpowiednia do susty 250/e4d, dodam ze bolda nigdy nie bralem i chyba najlepiej sie nadaje do susty na cykl masowy.. czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Eq 200mg E4D.
Nizej nie schodz niema sensu.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Ale Saw Palmetto tez jest ok. Polecam

A co do finasterydu to male sprostwanko: Propecia jest najdrozsza, ma 1mg i kosztuje okolo 155 zeta. Ale najlatwiej ja dostac, wystarczy isc sciemnic lekarzowi ze lysiejesz. Tansza jest indyjska Finpecia, tez ma 1mg ale trzeba zamawiac w necie.

Proscar/Penester/Fincar trzeba je dzielic na 5 czesci, wychodzi bardzo tanio, ale jak u dila nie ma to trzeba zakombinować bo to lek na prostate.

Znany juz wszystkim sposob na dzielenie, ale laczenie z tesciami na cyklu odradzam




Zmieniony przez - maciej120 w dniu 2008-02-13 21:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Sek w tym ze I5-AR laczysz tylko z SAA ktore konwersuja do DHT.
Laczenie z testosteronm jest jak najbardziej wskazane, po to one sa.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
zgadzalbym sie ze one sa po to, ale wymyslili je nie na potrzeby SAA ale normalnego pacjenta. ta konwersja do DHT po cos jest. DHT utrzymuje poziom estrogenow in-check wiec takie dzialanie testosteron w gore, dht w dol (a finasteryd cholernie obniza dht) moze twoja gospdarka hormonalna zabujac dlatego jestem zwolennikiem stosowania tylko sawu i cynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
O boldzie myslalem w sumie 300mg, przetestuje w koncu to axio nowe, no ale jak mowisz ze 200 wystarczy to narazie dam 200, ewentualnie zwieksze pozniej, a na syfy saw palmetto i drozdze, 150tab jakies 5zl kosztuje z tego co pamietam, to wersja dla tych ktorzy nie wypija
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ciekawa sytuacja

Następny temat

efedryna, a johimbina?

WHEY premium