SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie SUSTA PMP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
133mhz a powiedz jak wyglada sprawa z bolesnością po iniekcjii... bezbolesna czy na drugi dzień jest ból...? . Jestem ciekaw bo może sam zainwestuje w tą sustę, jak będzie dostępna....;).

I mam trochę teoretyczne pytanko, jeden koleś tu na forum pisał że brał mixa 500mg ale raz na 3 tygodnie. Też się zastanawiam, czy to byłby dobry pomysł... na powiedzmy coś ala mostek ?. Ma coś takiego sens ? Utrzyma mi to co zrobię na cyklu, czy nie za bardzo ?. Bardzo ważne jest dla mnie też zwiększenie możliwości seksualnych... a z tego co koledzy piszą to wynika że to powiedzmy wygląda ciekawie :D. Co według was jest najlepsze na zwiększenie libido, jaki środek i jaka dawka ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
po szocie nic mnie nie boli, niewazne gdzie bije. dzialanie na razie obserwuje.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zero bolu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Jak to bijesz i z czym ze tak podnosi libido... to mnie bardzo interesuje :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
2 razy w tygodniu po 300mg bije z boldem,bold jeszcze nie ma na nic wplywu chyba,co do bolu bije po barkach i zero dyskomfortu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5504
ludzie tyle czasu na sfd siedzicie i nie wiecie, że kto nie smaruje nie jedzie..
albo jesteście ślepi i nie potraficie kojarzyć faktów, albo taka naiwność.

żeby nie było, że spam i ban :) to odnośnie susty - u mnie na siłowni 1 osoba wbija, 3tydz. i jest zadowolona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Co do arimidexu, na pewno trochę wpływa na przyrosty (nieznacznie)
Ale ja bym dodał 1/4 tabletki dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
morda strasznie puchnie po tej suscie,masakra..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
8kg na plus

dzis kumpela mi powiedziała ze rosnę w oczach, a morda jak u chomika

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-10-11 20:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hehe, wkrotce przechodze z cypio na ta suste, nie moge sie doczekac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIRE PHARM CHEMICALS OPINIE

Następny temat

DAA HCG WTF OCB?

WHEY premium