Zawodnicy zgłoszeni na dzień
17.09.2008
Juniorzy
54 kg
1. Eismant Yauheni (Białoruś) MuayThai
57 kg
1. Piotr Witkowski (Camel Olsztyn) K-1
63,5 kg
1. Mikołaj Polakowski (Golden Team Poznań) K-1
2. Bartołomiej Botwina ( Husarz Białystok) MuayThai
3. Tomasik Rafał ( Target Bochnia) MuayThai
67 kg
1. Kavaliou Aliaksei (Białoruś) MuayThai
2. Bartlomiej Machowski (Camel Olsztyn) K-1
3. Adrian Kupaj (Arkadia Kalisz) K-1
4. Laurynas Papeckys (Litwa) MuayThai
5. Tomas Vosylius (Litwa) MuayThai
6. Sebastian Miller (Sirocco Fight Club) K-1
7. Panasiuk Sylwek (Kuba Ustka) K-1
8.Rogowski Adam (FCK-Bydgoszcz) K-1
71 kg
1. Jarosz Jakub (Target Bochnia) MuayThai
2. Mateusz Ciesielski (Kuba Ustka) K-1
75 kg
1. Radosław Demczuk (Golden Team Poznań) K-1
2. Damian Kachniarz (
Triada Piekary Ślaskie) K-1
3.Arkadiusz Lewandowski (FCK-Bydgoszcz) Muay Thai
81 kg
1.Gołebiewski Krzysztof FCK-Bydgoszcz)
Seniorzy
51 kg
1. Martin Andrei (Mołdawia) MuayThai
54 kg
1. Predka Vitali (Białoruś) K-1
2. Brighatii Artem (Mołdawia) K-1
57 kg
1. Cernat Serghei (Mołdawia) K-1
60 kg
1. Michał Kobyliński (Golden Team Poznań) K-1
2. Beghiryanu Aurel (Mołdawia) K-1
63,5 kg
1. Carpovici Andrei (Mołdawia) K-1
2. Vaskaboinikau Artsiom (Białoruś) K-1
3. Ngo Iten Bernadette (Camerun) K-1
4. Bitomo Yannick Zobel (Camerun) K-1
5. Ndzie Sabine Gladyne (Camerun) K-1
6. Szurczak Arkadiusz (Arkadia Kalisz) MuayThai
7. Aleksej Bozigancius (Litwa) MuayThai
8. Topor Vladimir (Mołdawia) MuayThai
9. Przemysław Szynkielewski (Kuba Ustka) K-1
10.Michał Grabarek (FCK-Bydgoszcz) K-1
67 kg
1. Ombe Lydie Stephanie (Camerun) K-1
2. Sylvain Chambaudry (Francja) K-1
3. Cristian Dorel (Mołdawia) K-1
4. Mariusz Kurek ( Camel Olsztyn) K-1
5. Marcin Trzasko ( Husarz Białystok) MuayThai
6. Lucjan Owczarek (Boran Łódź)
7. Krystia Krygiel (K-1 Team Konin) K-1
8. Wytwer Sebastian (Arkadia Kallisz) MuayThai
9. Abdurazakov Abdukarim (Uzbekistan) K-1
10. Ilhombekov Ulugbeg (Uzbekistan) MuayThai
11. Remigiusz Fabich (Sirocco Fight Club) MuayThai
12. Marcin Adamiak (Kuba Ustka) K-1
13. Piotr Baran (Kuba Ustka) K-1
71 kg
1. Tayou Djeteng Michel Desiras (Camerun) K-1
2. Mathieu Pays (Francja) K-1
3. Acristinei Adrian (Mołdawia) MuayThai
4. Adrian Zieliński (Camel Olsztyn) K-1
5. Ślęczek Maciej (Target Bochnia) MuayThai
6. Hohlov Oleg ( Mołdawia) K-1
7. Nemat Bobomuhamedov (Uzbekistan) K-1
8. Fabian Malinowski (Kuba Ustka) K-1
9. Trela Emil (Czarni Słupsk) MuayThai
10.Bielicki Waldemar (FCK-Bydgoszcz)
75 kg
1. Abozny Pavel (Białoruś) K-1
2. Sorin Asandi (Francja) K-1
3. Sławomir Szymkowiak (Koloseum Poznań) MuayThai
4. Michał Czubak (Target Bochnia) MuayThai
5. Szydłowski Dawid (Target Bochnia) MuayThai
6. Arama Ivan (Mołdawia) MuayThai
7. Marek Rudziewicz (Kuba Ustka) K-1
8. Marcin Bujak (Kuba Ustka) K-1
9. Bąbel Krzysztof (Czarni Słupsk) MuayThai
10.Hubert Filipczak (Oyama-Darłówek) K-1
81 kg
1. Nedas Bruzas (Litwa) MuayThai
2. Śledziowski Łukasz (Target Bochnia) MuayThai
3. Krystian Machulski (Triada Piekary Śląskie) MuayThai
4. Marcin Sidowski (Sirocco Fight Club) MuayThai
86 kg
1. Rafał Kotz (Koloseum Poznań) MuayThai
2. Mantvedas Svegzda (Litwa) MuayThai
3. Henry Banert (Austria) K-1
4.Radosław Klisko (Oyama-Darłówek) K-1
91 kg
1. Mantas Peciulis (Litwa) MuayThai
2. Sołtysiak Daniel (Czarni Słupsk) MuayThai
+91 kg
1. Yahlouski Anton (Białoruś) MuayThai
2. Ciornii Iurie (Mołdawia) K-1
3. Piotr Sawa (Szczecin) K-1
4. Mindaugas Sakalauskas (Litwa) MuayThai
5. Jachowicz Marcin (Czarni Słupsk) K-1
6.Mchał Ostrowski (FCK-Bydgoszcz) K-1
7.Krzysztof Pańka (Oyama-Darłówek) K-1
Seniorki
54 kg
1. Monika Opak (Camel Olsztyn) K-1
2. Eva Vorabegre ( Austria) K-1
57 kg
1. Sikora Anna (Arkadia Kalisz) K-1
60 kg
1. Vanessa Nogaj (Arkadiusz Kalisz) K-1
Zmieniony przez - mnino w dniu 2008-09-18 14:38:14