SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pu-erh

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wkrocze w temat odchudzania może i nie jest to typowy suplemat bo jest to cherbata Pu-erh dzięki której ponoć można stracić 2-8kg w miesiąc a rekordy to 18kg i to ponoć bez żadnej diety,i tu sie nasuwa pytanie czy ktoś to pił???I co może powiedzieć na ten temat. Działa czy lipa??
Dzięki

)))))))))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Ta herbata dziala!!tylko zalezy jaka sie kupi-moj ojciec kupuje w sklepie z herbatami na wage a nie w opakownaiu jak daj w hipermarketach.Ojciec nie trzyma zadnej speclajnnej diety tylko je duzo ryb i w sumie niewiele oprocz tego.Pije duzo tej herbaty,a w tym roku schudl 20kg.Ze 112 na 92.
dodam ze nie cwiczy wogule.

HST

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby stracic 18kg przy herbacie to ten lud musial by chyba z tone wazyc, a tak na powaznie to na nia bardziej podatni sa ludzie ktorzy cale dnie spedzaja w domu maja siedzacy tryb zycia, wlasnie do takich ludzi adresowana jest ta herbata aczkolwiek nie przecze temu ze i tobie moze pomoc.
Sam ja pilem i musze napisac ze smakuje jak podeszwa, zadnych efektow nie mialem ale zapewne dlatego ze dlugo jej nie stosowalem.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc i dzięki powiem tylko że ja nie jestem osob a która siedzi w domu na życi tylko ostro trenuje bo teraz aż 6 razy w tygodniu!!!! i dobrze się z tym czuje.No a cherbatke zaczołem sobie pić i sam sie przekonam (wcale nie smakuje aż tak źle )no ale coś tam z niej napewno sie przyda
Dżięki!! i pozdrawiam ,
Jak ktoś ma jeszce jakieś uwagi na ten temat to niech pisze

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam sąsiadkę która cuduje z różnymi takimi herbatkami i faktycznie schudła! ile nie wiem ale widać, sam też próbowałem regularnie pić kilka szklanek dziennie(nie wiem tylko jaka to była nazwa ale była to czerwona cherbata-fat killer,i jakaś chińska nazwa)-latałem po niej strasznie do kibla, więc podejrzewam że działała jakoś diuretycznie, no ale woda to nie to samo co tłuszcz

Radosław Słodkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byle mnie tak nie wezmie z tym kiblem bo tego nie lubie,a mam jeszce dowas pytanie zadałem je na głównym ale się tym jeszce nikt nie zainteresował gdzie kupić najtaniej białko sereatkowe?
Pozdrawiam

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz u Cybera on ma bardzo dobre produkty!

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki jestem nowy jakiego cybera??????

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz dzial Netrition Polska i sprzedawca to Cyberpaker.
www.kulturystyka.tv


Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki zaraz sobie to sprawdze

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta herbata naprawde dziala! :)gdy zaczynalam ja stosowac,podchodzilam do tego "specyfiku" dosc ostroznie.wydawalo mi sie, ze to kolejna sciema dla naiwnych. ale nie! na wakacjach, w ciagu 2 miesiecy schudlam 7 kg..czyli wychodzi 3.5 kg na miesiac.co prawda w miedzy czasie cwiczylam tez troszke..ale tylko brzuszek..a herbata ma szerokie dzialanie.nieweluje uczucie glodu..po jedzeniu nie ma odczucia pelnego zoladka.co prawda smakuje nieciekawie,ale chyba warto ja pic..bo przeciez nie o jej smak tutaj chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
smakuje ciekawie - ta o aromacie cytrynowym zwlaszcza:) ten posmak (ziemisty czy jak to zwac?) bardzo lubie...a jej dzialanie? nie moge ocenic bo popijam ja rownolegle do treningow, diety keto- i duzych ilosci thermala takze nie wiem czy moge jej ewentualnie cokolwiek przypisac)

civic

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna - czy to nie będzie za duzo ???

Następny temat

kupić białko serwatkowe

WHEY premium