SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do wojska - cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Witam!

Nazywam się Adrian. Mam 20 lat, 188 cm wzrostu, ważę ~86kg (ok 14% tłuszczu).

Przygotowuję się do egzaminu do Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. Przez ostatnie 2,5 roku ćwiczyłem na siłowni. Dietę trzymam jako tako, na dniach zamierzam rozpisać nową i obowiązkowo się jej trzymać.
Jak sama waga wskazuję muszę trochę zredukować tłuszcz i zrzucić kilka kg, a jednocześnie nabrać trochę siły bo potrzebuję 20+ podciągnięć, a aktualnie daję radę 10x.

Plan treningowy obejmuje:
* 2x w tygodniu trening HST (podeślę jeśli będzie to potrzebne)
* 3x w tygodniu podciąganie się na drążku (2x 3-5 serii nachwytem szeroko i 1x 3-5 serii podciąganie młotkowe)

Do tego początkowo przez 2-3 tygodni 4x w tygodniu 30-40 min biegu (zbliżam się do stałego biegu 14 km/h)
Po osiągnięciu w/w biegu wplatam w ten bieg 2x w tygodniu interwały będzie to wyglądało mniej więcej tak:

-> rozruch biegowy 5-8 min tempo 12-14 km/h
Interwały [z początku 15s sprint/45s trucht, z czasem złapania formy dojdzie nawet do 30s sprint/15s trucht]
+20 min stałe tempo

Chciałbym was prosić o rozpisanie cyklu do takich przygotowań.
Dodam że od 5 miesięcy nie stosowałem kreatyny ani nic innego (od kilku dni zacząłem jeść BCAA).

Suplementy jakie posiadam i chciałbym, aby były uwzględnione (aby ich nie wyrzucić):

-Jabłczan Kreatyny K** około 500g
-BCAA Fitness Authority około 800 tab.
-HI TEC BCAA POWDER około 150g
-K** WPC 80 około 3kg
-Daily Formuła witaminy około 60 tab.
-CARBO około 500g

+ Oczywiście czekam na propozycję co dorzucić do cyklu.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dorzuc beta alanine, i nie pozostaje nic innego jak wziac sie ostro do roboty
pomiedzy 10 a 20 podciagnieciami jest niestety masa pracy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
no to ruszamy ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplemetancja dla biegacza długodystansowego

Następny temat

Pomoc w rozpisce

WHEY premium