SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowane Shock Therapy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 105
Zakupiłem ostatnio Shock Therapy firmy Universal o smaku Grape Ape i mam pytanie do osób, które miały z nią wcześniej styczność. Otóż mam poważne wątpliwości co do jej świeżości. Teoretycznie data przydatności do spożycia upływa w roku 2015 jednak odżywka sprawia wrażenie jakby już dawno data ta minęła. Po wymieszaniu z wodą smakuje gorzej jak tanie wino, śmierdzi jakby była sfermentowana a na powierzchni unosi się dziwny kożuch powodujący, że ma się wrażenie, że cała mikstura się zważyła. Dodatkowo, podczas mieszania w shakerze, wytworzyło się takie ciśnienie, że korek sam odskoczył... Wcześniej kupowałem tą samą odżywkę o smaku Fruit Blast(jeśli dobrze pamiętam) i nie występował żaden z obecnie stwierdzonych objawów.
Pytanie więc czy to ja mam przeczulony smak i zbyt wygórowane wymagania czy też po prostu sprzedano mi zepsutą odżywkę?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź bo sam już nie wiem czy pić to świństwo i się nie przejmować czy też odsyłać produkt jako przeterminowany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
z tego co opisujesz to wszystko jest ok
sam pamiętam tanie wino i kożuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 8509 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60777
Mi też się wydaje, że wszystko ok, ale ja miałem blue raspberry także pewności nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2148
Dokładnie tak samkuje:) Universal nie przykłada sie do smaków :) Animal Rage Orange dramat :) białka tak samo :) Gain Fast bardzo smaczny to im sie udało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack

Następny temat

Co teraz ? Może kreatyna ?

WPC