SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepraszam, ale musiałem to pokazać%-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja proponuje lek na zwiotczenie miesni lekarz mi zapisal na moją cholerną szyje, dawka 1tabs 4mg przed snem, wziolem 3 tabsy. poszedlem spac o 20, nastepnego dnia matka mnie dopiero o 12 obudzila bo wczesniej mnie mozna bylo nawet zruchac ale i tak bym sie nie obudzil

btw. nazwa sirdalud

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Kebab to podstawa,w Krakowie najlepsze mamy na Szewskiej,koło rynku,taki kebab jest tam,że można wejść do środka.Wtajemniczeni wiedzą ocb,ale ****a jest najlepszy,a teraz przez ten piepszony temat wiem,gdzie będe wieczorem

edit:poprawka,jeszce lepsze i w chuy większe są na miasteczku studenckim AGH,tam w Lewiatanie bodajrze,to już ejst masakra ,nie dość,że za marnego piątaka (normalnie 6.5-7) To jeszcze praktycznie 2 razy większy i lepszy

Zmieniony przez - kacperson w dniu 2006-02-18 12:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
bo oni mają mięso z psa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
everr sirdalud b dobry
w combosie z cataflamem dziala cuda

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
najlepsze kebaby sa z ptactwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a najlepsze kasztany sa na placu pigal...


czekam na kontakt lacznika ma prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Micz jeszcze nie próbowałem ale wydre od znachora zeby mi przepisal bo jak bralem sirdalud to troche mniej mnie szyja bolała, trzeba bedzie jeszcze pokombinowac.


mały of top: w pewnym szpitalu w mojej okolicy (Greg, wojewódzki 2 kolo ronda czaisz chyba ) w poniedzialek lekarze nie przyjmują i nie operują bo mają strajk bo sie domagali srednio o 30% podwyżki (takie info dla rozluznienia atmosfery )

btw. na placu pigale nie tylko kasztany najlepsze

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lekarze nie przyjmują i nie operują bo mają strajk bo sie domagali srednio o 30% podwyżki

slow brak na tych konowalow ***anych

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tiaa ja do swojego ortopedy próbowałem sie dostac od 20 stycznia chyba z 6-7 razy i dupa albo zajety, albo go nie ma, albo operacja, albo cos tam itd. zreszta lache na nich klade

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko firmy Jurex

Następny temat

Ginekomastia-help!!

WHEY premium