SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron problem z libido , wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 279
Witam jakiś czas temu zacząłem brać proviron solo w dawce 100mg. Brałem go dlatego że czułem się źle miałem mało Energi itp I ku mojemu zaskoczeniu był to strzał w dziesiątkę. Na początku brania provironu czułem się super, miałem energię, lepsze samopoczucie , dużo lepsza koncentracja ale po około 2 miesiącach wszystko wróciło do stanu przed brania provironu lub nawet gorzej. Obecnie jest złe samopoczucie, despresja , skurczone jądra , ciężko z erekcją , brak ochoty na seks. Odstawiłem provi 3 tygodnie temu ale jądra można powiedzieć że ich nie ma i to źle samopoczucie. W toku mojej dedukcji i czytaniu na forum doszedłem do wniosku że możliwe że ubiłem testosteron provironem do zera. Poszedłem na badania i ku mojemu zdziwieniu poziom testosteronu z 14 wzrósł do 21. Moje pytanie polega na tym co jest nie tak że mam skurczone jądra i objawy jak opisałem wyżej. Myślałem żeby użyć hcg ale czy ma to sens. Napiszycie pewnie ze do lekarza ale każdy z nas wie że nasi lekarze są sto lat za murzy ami w tych kwestiach. Dlatego lepiej tu na forum. Czekam na wynik jeszcze testosteronu wolnego. Wstawiam wyniki z wczoraj. Przed braniem provi miałem testosteron 14nmol/l wynik wstawie. W laboratorium mam zamrożą próbkę krwi na 30 dni ewentualnie jakie badanie jeszcze wykonać.













Zmieniony przez - prezes912 w dniu 2024-03-06 10:11:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Gdzie badanie E2 ?

Ale zacznij ad ankiety w całości:

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

I odp na 1 pyt - autodiagnoza (na podst internetu) + samoleczenie ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 279
1. WIEK:32
2. WAGA:95
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:116
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:16
6. DIETA:keto, low carb
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: za młodu meta,antek,winstrol,clen,sibutramina,t3
8. TRENING:obwodowy
9. CEL CYKLU:siła,kondycja,ubicie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2-3 tyg
11. POZIOM BF%:16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej tycia
13. STAN ZDROWIA: obecnie źle
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie mam
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:142
-martwy ciąg:160
-przysiad: unikam z uwagi na uraz kręgosłupa


Witam domówiłem badanie e2











Zmieniony przez - prezes912 w dniu 2024-03-06 11:44:34

Zmieniony przez - prezes912 w dniu 2024-03-06 15:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 279
Witam oceni ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Uwaliłeś sobie shgb
A niskie shgb i wysokie daje podobne skutki.

Możesz domówić też to badanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 279
Sprawdzam na stronie jeżeli jest dostępne to zamówię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - jak?

Następny temat

Wyniki seminogramu

WHEY premium