SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade niski test podwyższona prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Badania po DAA w zakresie prolaktyny były robione tylko na szczurach z tego co pamiętam.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
mikro28
to czemu test taki niski jak prolaktyna przed dda byla ok

Robiłeś więcej badań? To daj wyniki...

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
DAA odstawilem jakies 3 dni temu po 2 miesiacach stosowani ale przed stosowaniem DAA tez tak mialem z erekcjia jak dzis teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
nie robilem dalem wszystkie winiki wiecej nie mam robilem je jakis tydz temu moze nie cały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
a jakie by byly jeszcze potrzebne badania po za tymi co tutaj dodalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Skąd wiesz, że po cyklu, zanim dałeś DAA prolaktyna była OK jak nie robiłeś badań? Testosteron wolny, testosteron całkowity, estradiol i prolaktyna. Tyle starczy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
estro no to dodalem badania prolaktyny tez a test to nie wiem jaki mi zrobili wolny czy calkowity powiedzialem tylko ze badania testu chce .Tego nie wiem czy byla ok ale skoro po DAA sie podnosi a stosowalem 2 miesiace wiec podniosła sie chyba od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wałkujemy temat 7 stron, może rozpisz co to za cykl był w ogóle. Tygodnia, środek, dawka itp.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
chcial bym rozpisac ale z 4 lat nie schodzilem nie pamietam ostatni to lecial test depo i boldon w ksiazkowych dawkach najmniejszych przez 5 tyg pozniej odblok HCG 6 strzłów po 2000 clom plus nolwa na 14 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2190
dodalem jeszcze do tego cynk i selen po 2 tyg po clom i nolvie wszedlem prov na 4 tyg bo sie zle czułem odstawilem prov 3 tyg temu i dodalem keratyne teraz i bede stosował ta B6 taka moja historia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Helios Db Pharma

Następny temat

Pomoc w doborze środków

forma lato