SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Majac 14 lat zjadlem 100 mety, potem majac 17 lat zjadlem 150, jadlem po 6 tabsow.Nie mialem zadnych skutkow ubocznych, moze troche bardziej agresywny, i cisnienie zawyzone.Dzisiaj mam 22 lata i problem w tym, ze jakos od 2 lat nie mam, az takiego libido jak wczesniej, nie wiem moze to byc spowodowane tym, ze nie mam teraz kobiety, albo tym, ze jak mialem kobiety przez 4 lata to mialem seks codziennie po kilka razy.Robilem badanie na poziom tescia i wynik był 5,19 w przedziale 1,95-11,38, krew miałem pobierana między 11 a 12, dodoam jeszcze, że bardzo dużo biegam, gram w piłke(treningi) no i silka,wychodzi nie raz po 3 h trenigu dziennie,do tego praca... ,ale wydaje mi się, że trochę niski poziom jak na 22 latka.Czy moje osłabione libido może byc efektem tego metanabolu?Jak mogę sobie z tym poradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Sorrki, ze odświeżeam, ale wole to niż zakładać nowy temta.Chodzi o to, że byłem ostatnio na USG jąder i wymiar moich jąder to 4cmx2cm.Moje pytanie brzmi czy to nie za mało, czy mieszcze się w normie?.I czy jakbym wziął hcg, a potem clomid, czy jądra mogłyby urosnąć?Pytałem w dziale zdrowie, ale oprócz flexa nikt nie udzielił mi żadnych info.Bede wdzięczny za odp., pozdrawiam forumowiczów.Aha i czy wielkośc jąder ma wpływ na libido?

Zmieniony przez - tangolibid w dniu 2009-04-22 09:04:58

Zmieniony przez - tangolibid w dniu 2009-04-22 09:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
lbo tym, ze jak mialem kobiety przez 4 lata to mialem seks codziennie po kilka razy to nie ma napewno nic do rzeczy...
moim zdaniem metka jedzona w wieku 14 lat kiedy jeszcze siusiak dobrze nie stal byla swietnym pomyslem

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
L.wysłanych art 1.
L.przeczytanych art 1.
kto się kryje za tymi pytaniami

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
No dobra, teraz wiem, że to była głupota, jak to mówią Polak mądry po szkodzie.Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.Dodam, że mam poranne erekcje, no nie wiem czy sobie cos wkręcam, czy coś się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
Walni sobie odblok z vibovitu
1-4 2saszetki e3d.

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
hehe, dobre
ale na serio wole usłyszeć jakąś naprawdę dobra radę, niz super fajne dow**** :)

Zmieniony przez - tangolibid w dniu 2009-01-27 09:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
wkreacasz sobie pewnie cos ale sproboj moze ZMA i jakis boozer testosteronu zobaczysz czy bedzie zmiana

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
a jaki boozer teścia polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
nigdy nie bralem ale wybor jest ogromny wystarczy poczytac opinie

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kup sobie dymatize z force

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
czytałem o endoteście, że niby dobry, ale drogi, kurcze.Czytałem, że metka brana w okresie dojrzewania może po tym okresie spowodować zanik jąder, ****a jak to przeczytałem to mnie ****a pogieło.A mogę zrobic jakis cykl, no nie wiem, żeby jakoś się wspomóc, żeby do czegoś takiego nie doszło?a i jak oceniacie mój wynik teścia, jak na mój wiek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze snem?

Następny temat

Brak odbloku

WHEY premium