SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o opinie na temat leczenie falą uderzeniową.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
te fale uderzeniowe to jest ściema. Przeszperałem internet i to twierdz że to jest ściema. Nie wiem czy w Polsce jest to refundowane, gdyby to przynosiło efekt to powinno to być refundowane. Bo przecież ubezpieczyciel płaci pieniądze za zwolnienie lekarskie i zależy mu na naszym nak najszybszym powrocie do pracy - wiec gdyby to działało to by to refundowali bo ludzie by szybciej do pracy wracali. Niestety w Norwegii to nie jest refundowane. Ta fala uderzeniowa wcale nie pomaga. I nie nalezy wierzyć znachorom którzy kupili sobie aparat do wykonywania fali, trzepnie sobie taki stronke internetowa i myśli, że bedzie trzepał kase. Owszem, dałem sie naciągnąć. Konował zaleca mi 3 zabiegi, na jeszcze jednem pojde ale juz po dwóch widze ze jest gorzej niz bylo. Rodacy nie nabierajcie sie na to. Ja sie nabrałem. Zaraz poltora roku minie jak mam to cholerstwo.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 12 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53
Czemu tak bardzo narzekasz na tą terapię. Wielu osobom pomogła i jestem tego prykładem. Może wciska Ci gość coś zupełnie innego a nie terapię falą uderzeniową? Wiesz jak wygląda sprzęt do takich zabiegów? Tu masz przykładowy https://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-wave/zimmer-z-wave-pro---urzadzenie-do-terapii-fala-uderzeniowa.html Może to co on ci robi, to wcale nie jest fala uderzeniowa. Porównaj sobie i poczytaj na czym dokładnie zabiegi polegają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zyzak
Nie wiem czy w Polsce jest to refundowane, gdyby to przynosiło efekt to powinno to być refundowane. Bo przecież ubezpieczyciel płaci pieniądze za zwolnienie lekarskie i zależy mu na naszym nak najszybszym powrocie do pracy - wiec gdyby to działało to by to refundowali bo ludzie by szybciej do pracy wracali


Nie jest ale idąc tą logika jak to się ma do terminów wynoszących po x miesięcy ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2177

REHA-HELP Rehabilitacja i masaż
ul. Szamarzewskiego 2, Poznań
www.reha-help.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wszelkie formy reklamy na forum będą kasowane w celu jej wykupienia należy skontaktować się z administracją forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Miałem zabiegi falą uderzeniową przy zapaleniu achillesa. Bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o ta okolicę. Po pierwszym zabiegu ból był o wiele mniejszy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nastepna tego wypowiedź naruszająca regulamin forum poza skasowaną wypowiedzią skończy się również zablokowaniem konta, proszę stosować się do regulaminu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tydzien po rekonstrukcji ACL

Następny temat

bóle brzucha

WHEY premium