SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o konsultację i ocenę cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator raczej lepiej będzie jak walniesz 2x tydzień.
Na pewno masz equipose 100mg/ml? Nigdy takiego nie spotkałem. Jakiej firmy masz ten środek?

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę go skracać, wolę na mniejszych dawkach rozłożyć w czasie i mieć stabilniejsze przyrosty.

A propos Clomidu. Długi cykl, więc przez długi czas upośledzone będzie wytwarzanie naturalnego testa. Trzeba je dobrze pobudzić . Miałem brać tydzień po 100 i tydzień po 50, ale dołozyłem jeszcze tydzien po 100. Cykl zaczynam dopiero w marcu więc jeszcze dużo czasu aby wprowadzić zmiany.

Olek i tu jest mały problem. Tzn. towar jest pewny na 100 % bo ten ktoś od kogo to mam, brał to z Winstrolem i miał za***iste efekty, ale nie jestem pewnien co do steżenia. Ja także spotkałem się ze stężeniem 50mg/ml, ale on mówi, że brał właśnie takie, czyli 100mg/ml. Zapewne się pomylił. Najwyżej bedzie trzeba kłuć więcej dupsko. Będę miał buteleczkę 50ml więc wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Cykl calkiem niezly ale faktycznie moze ociupinke przydlugi.W kazdym razie chcialem zapytac ile dales za ten caly "towar"?
Pozdrawiam?

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ładny cykl. Na pewno sporo kosztował :(
Ale rozpisany profesjonalnie, dla cierpliwych
ludzi(wierz mi pod koniec będziesz miał dosyć kłucia)
Co do clomidu to myślę, że może być. Ja teraz biorę
clomid i robię tak : 5dni po 100mg potem 10 dni
po 50mg i spox, ale ja to łączę z 6 strzałami
biogonadylu 2000j.m. (wziąłem strzała ze 2 godzinki temu,
to był drugi :)

Aha - nie wiem jak reagujesz na metanabol, ale na twoim miejscu ograniczyłbym ten środek do 6sciu tygodni. Reszta
jest w porządku.


Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deca 450 zł. Winstrol albo 400 zł albo ok. 460 zł nawet do 500 zł (zależy od kogo kupię). Equipose ok. 450 zł.
Mietek i Clostilbegyt z apteki, czyli grosze.


Gochan co do cyklu to sam go rozpisałem . Natomiast co do kłucia to na samą myśl już mnie dupa boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
NO TO SUPER WYNIKÓW ŻYCZĘ!

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator mi się wydaje że się jednak pomylił bo Eq występuje w 50 i 25mg/ml. Jego "mankamentem" właśnie jest to że się trzeba często kłuć.

Jak zostało ci jeszcze kasy to pomyśl nad HCG (np. Pregnyl). Po takim cyklu na pewno się przyda.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc tak. Equipose występuje w stężeniu 100mg/ml i nazywa się Ultragan, a nawet z stezeniu 200mg/ml i nazywa sie Boldenon 200, ale to jest robione przez Ttokkyo w meksyku. Niestety żaden z nich nie wystepuje w 50ml buteleczce, tak więc najpewniej będzie to Ganabol

Okres półtrwania wynosi 7-10 dni więc jednak będę go brał raz w tygodniu (4ml w pośladek, na samą myśl mam gęsią skórkę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator,nie jestem pewien ale czy nie powinienes wziac clomid po skonczeniu mety.Z tego co wiem wino i ganabol nie zablokuje ci wydzielania wlasnego tescia.



MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak właśnie miałem zrobić (troche clomidu i potem wino z equipose), ale stwierdziłem, że to na nic. Oczywiscie nie w takim stopniu jak silne androgeny, ale wino i ganabol także blokują.

Na razie myślę jak trochę skrócić ten cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon

Następny temat

Zrezygnowałem z Clenbuterolu

WHEY premium