SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o interpretację wyników

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Gdzie no po co letro . Nie sugeruj sie tym wynikiem .
Bijesz 2x200 mg to daj po 0,5 ari do shota i tak leć .
Obserwuj czy nasz jakieś objawy wysokiego/ niskiego estro w tym czasie . Póki tren idzie to badanie estro mało da ( jest jedna metoda badania estro na trenie , zapomniałem teraz nazwy . Nie kazdy lab to robi . Zapytaj o to w dyskusjach to dadzą Ci namiary jak co )
Daj narazie 0,5 tab cab co 14 dni . Za 4-6 tygodni popraw badania , tylko zrób przed podaniem tabs. Dajmy na to wypadnie cab na pt, badanie zrób środa , czwartek


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-05-21 22:13:29
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
P.S morfologię tez masz rozjechana widać na 1 rzut oka , ale badania są nie widoczne ( rozmazane , u mnie na tel przynajmniej )
Wiec ciężko coś powiedzieć

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 54 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8769
mesja1905
P.S morfologię tez masz rozjechana widać na 1 rzut oka , ale badania są nie widoczne ( rozmazane , u mnie na tel przynajmniej )
Wiec ciężko coś powiedzieć


Jest niestety... różnica 0.1 w dół lub górę...przez rok zleciało ze mnie 25 kg więc pewnie też i od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jakie bierzesz suplementy do tego wszystkiego .
Kiedy badales ostatnio coś więcej jak morfo i hormony.
Profil lipidowy , trzustkowy , nerki , wątroba , ft3, tsh



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-05-21 22:23:23

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-05-21 22:29:05

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 54 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8769
mesja1905
Jakie bierzesz suplementy do tego wszystkiego .
Kiedy badales ostatnio coś więcej jak morfo i hormony.
Profil lipidowy , trzustkowy , nerki , wątroba , ft3, tsh

2 lata temu po szpitalu, wszystko w normie a nawet lepiej... Biorę loriste na stałe i teraz doszedł Izotek od marca.Mysle że wtedy zaczęło się coś pierdzielić, dieta dopięta na 90%,suple cały czas idą.
Tu lepiej widać wyniki






Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-05-21 22:23:23

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-05-21 22:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 235 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1096
Odstaw Tren to będziesz mógł szybciej wyprostować wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 54 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8769
Maxiorex007
Odstaw Tren to będziesz mógł szybciej wyprostować wyniki.

To wiem,tylko że jak raz w to wejdziesz to ciężko z niego wyjść...Nie biorę po gramie aby przerywać ale dzięki za radę, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 235 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1096
Często nie zaleca się łączenia deki i trenu, to podobne chemicznie środki, oba mocno na prolaktyna działają. Deca raczej masa Tren redukcja, ale to utarte schematy. Zrobisz jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 54 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8769
Hej. Nie zakładam nowego tematu ponieważ jest to w jakiś sposób związane z tymi wynikami.
Byłem dzisiaj u nowego dermatologa i powiedział mi że brak działania Izoteku u mnie może być związane z wysokim poziomem testosteronu.
No i moje pytanie brzmi... czy faktycznie może tak być???czy to tylko takie pierd... estradiol mam 700 a mi derm.z zejściem jedzie.
Co lepsze powiedział,że jak przestanę bić testosteron to organizm sam do normy dojdzie.
Więc kolejne pytanie... przy tych moich dawkach i wieku ile czasu teoretycznie by to trwało???
Proszę o odpowiedź, dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 54 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8769
Maxiorex007
Często nie zaleca się łączenia deki i trenu, to podobne chemicznie środki, oba mocno na prolaktyna działają. Deca raczej masa Tren redukcja, ale to utarte schematy. Zrobisz jak uważasz.


Nie zakładam nowego tematu ponieważ dotyczy tego samego. Pytanie brzmi...czy mocno tren zakłamuje wyniki? Robiłem badania i E2 wyszło 578.Biore 0.5 ari do każdego strzała, prolka 0.69, prawie norma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron a wysoko cholesterol

Następny temat

FAKE? Testosterone P

WHEY premium