SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prostym być jak strzała ;p

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
Kiedyś chodziłem bardzo zgarbiony... ale się prostowałem prostowałem i juz teraz chodze raczej normalnie ... miałem tez troche łopatki odstające... kupiłem sobie drązek... zeby przy okazji trochę się jeszcze narpsotować.. juz dawno i cwicze regularnie raczej na nim. I takie pytanie, jezeli on jest minimalnie krzywo zawieszony... to nie sprawi to ze jedno ramie moze być wyzej a drugie nizej? ostatnio się zastanawialem nad tym... bo jeszcze dzieckiem to na korekte chodzilem z tego powdu ;p ze mialem jedno ramie nizej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
To nie jest kombinowanie, to jest - jak słusznie zauważył Kradam - twórcze podejście do rozwiązywania problemów

ponoć teraz takie cechy się ceni heh - a czy przynosi to potem faktyczy efekt to już inna sprawa, empiria zweryfikuje, w końcu wielcy geniusze też próbowali różnych idei

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Jeśli jest to naprawdę minimalna różnica liczona w kilku mm to nie powinno to mieć znaczenia!

Zresztą podczas ćwiczeń powinieneś czuć tzw dyskomfort z powodu krzywo zawieszonego drążka, jeśli tak nie jest to znaczy że ta różnica jest naprawdę znikoma!

W wielu klubach urządzenia nie są wyprofilowane na igłę, a mimo to nic specjalnego się nikomu nie dzieje!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tzn drążek do podciagania rozumiem, jesli tak to ja bym obstawala za tym zeby był prosto, jak najprosciej sie da, wszelkie odstepstwa to wg mnie wieksze ryzyko kontuzji (ciągłe powtarzanie cwiczen obciazajac bardziej jedna ze stron, jedne ze stawow, jedne z miesni uwazam moze do tego prowadzic) roznica teraz moze sie wydawac mala, ale z biegiem czasu, ciągłe powtarzanie w ten sposób cwiczen... to sie moze kumulować
nie no ja bym byla za tym zeby to było proste

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Zgodzę się, jednak Kolega nie napisał jaka jest ta różnica 0.1cm czy 2-3cm - wiadomo że powinno byc jak najprościej!

Nie znam siłowni gdzie sprzęt choć częściowo by nie był zużyty, a mimo to nic się nie dzieje!

Rozglądnij się po Swoim klubie czy aby wszysko jest OK, czy aby nie ma choć na części maszyn luzów, widocznych/wyczuwalnych oznak eksploatacji co po części również ma wpływ na póżniejsze "kumulowanie" się...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
eksploatacja eksploatacją, a krzywo zawieszony drążek jak mozna to zrobic prosto to juz inna bajka
ja tylko mówie ze bym porpawiła

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Jasna sprawa

Wszystko się kręci wokół tego, jaka jest ta różnica w wysokościach na poszczególnych końcach drążka?

Skutki eksploatacji klubowego sprzętu również można/trzeba/należy przeglądać/konserwować/naprawiać/wymieniać - ale czy tak się dzieje? - ale jak już wspomniałaś - to inny rozdział w innej bajce

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Nawet jak jest krzywy to przecież można podciągać się zmieniając strony za każdym razem (tzn raz lewa ręka jest z jednej strony drążka, raz z drugiej, itd.)

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja bym poprawila i tyle

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nawet jak jest krzywy to przecież można podciągać się zmieniając strony za każdym razem (tzn raz lewa ręka jest z jednej strony drążka, raz z drugiej, itd.
Haaa, to się nazywa kreatywność! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Trzeba sobie radzić w życiu

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
pozazdroscic czasu ktory sie potem bedzie przeznaczac na leczenie boli i ewentualnych kontuzji

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

papierosy a zdjęcie rentgenowskie

Następny temat

Odstajace lopatki - korekta

WHEY premium