SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje rozwoju działu!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
d0l4r99
to nie jest kwestia 10 czy 30 osób,tylko raczej 10 a 100. Choć nie sęk w tym by tu się teraz licytować o liczby

temat *****a zostawmy,bo nie będe się przyczyniał do jego rozgłosu i w tym dziale.

i faktycznie zamiast dywagować i znajdowac nowe "problemy" zacznijmy od tego co myślę będzie miało poparcie wszystkich

Zgodziłbym się na zniesienie z podwieszonych tematów tematu: "samoobrona a konsekwencje" oraz "pytania odnośnie klubów treningów itd"
również na przeniesienie tematu "wszystko co powinieneś wiedzieć o ochronie" do najważniejszych tematów działu.

z tym że poczekam na Słabego(bo nie chce uprawiać samowolki,wieć poczekam na jego aprobatę lub sprzeciw jako iż również jewst modem) oraz wypadało by zeby żeleś jako doradca również wyraził swoją opinię. No i oczywiscie każdy kto ma coś ciekawego i na temat do dodania.

co do reszty ja osobiście mam następujące pomysły:

"szkolenia,kursy staże do likwidacji,a każde info o ewentualnych stazach itp umieszczać w stosownych miejscach,które powstaną(będą dotyczyć poszczególnych systemów,sztuk walki itd)
Oczywiscie każde info pojawiajace się poza tymi tematami kasować/zamykać

natomiast temat "seks,zbrodnie itd" "przerobiłbym" na regulamin działu, z tym że info z tamtego tematu użyłbym po prostu w innych tematach które się na pewno pojawią.

aaa i temat "mam problem na osiedlu" zostawiłbym już do końca z tym że trzeba go bedzie bardziej monitorować(tępić z głupich odpowiedzi,czym od dziś się zajmę) i poczekać aż się sam zamknie a kontynuację tego tematu, która się na pewno pojawi od początku dokładnie monitorować.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-10-28 19:28:53

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Paweł-tematy o których wyżej napisałeś do wyjechania...


Co z regulaminem działu?Jakaś propozycja odnośnie punktu 1?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zrobione

edit:
a co do regulaminu,to są drobne rozbieżności miedzy mną a d0l4r99, dlatego póki co nie wklejam go jeszcze

i póki co te rozbieżnosci to kwestia ortografii,gramatyki i stylu. Mianowicie nie pasuje mi aż taki nacisk na poprawnosć pisania.
Myślę że to bardziej powinna być kwestia poważnego potraktowania kogoś takiego kto lubi sobie byków nasadzić. Co najwyzej zwrócić uwagę i ewentualnie olać posta,ale że by banować od razu...

no i kwestia wyszczególnienia pracowników służb mundurowych(głównie policji) w regulaminie w punkcie tyczącym się obrażania. Myślę że to jest niepotrzebne.
Co najwyzej można podać przykłady ze za bezzasadne głoszenie hasła typu HWDP czy JP będą jakieś "dotkliwsze" kary.

edit 2:
podoba mi się pomysł zrobienia tematu podiweszonego jaki jest w dziale uderzane "najczęsciej zadawane pytania" w którym ewentualnie znalazły by się odnośniki do szerszych dyskusji na dane tematy. Co sądzicie o tym?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-10-28 21:31:36

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcecie rozwoju działu?
http://www.survivalistboards.com/index.php?s=96d037872bb816969ea4a0fc08ddde6e
może poszerzyć go o survival?

poza tym może zaprosić do współpracy jakiś sklep z militariami/survivalowym sprzętem?


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-28 23:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a był kiedyś sklep BRON.PL chyba jakimś sponsorem,czy coś takiego(bo mieli status użytkownika komercyjnego)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Z tym surivalem dobry pomysł na promocje działu ze wzgledu na tego gimba z Discovery co sie nim teraz tak wszyscy jaraja wiec propsuje pomysł i sam bede zagladal jesli to wejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiego gimba?
co do survivalu to może combat/samoobronę przenieść razem z survivalem na osobne forum o ile Mateo się zgodzi? bądź względnie zrobić osobną kategorię tak jak jest dla SW albo sportów siłowych?


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-29 00:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie jestem przekonany co do tego by tworzyć jakiś osobny dział dla survivalu.
W C/S jak długo jestem tematów dotyczących survivalu była malutka garstka
być może wiecej teraz pojawia się w sportach ekstremalnych(bo tam kiedyś też coś widziałem)

i przypominam Panowie że z tego co mi wiadomo obecnie nie ma technicznej możliwosci robienia "poddziałów" w jednym dziale, zobaczcie ze żaden dział na forum nie ma takiej opcji.
A była niedawno taka propozycja by móc zrobić podział dzienników treningowych w ten sposób,ale okazało się to niemożliwe.

tak wiec jedyną opcją na ten czas wydaje mi się zrobienie czegoś takiego jak jest w działach trenongowych,czyli głównego tematu zwącego się np wojsko i w tym głównym temacie będą "podtematy" dotyczace szkół,jednostek,testów itd

chyba ze macie jakieś inne pomysły?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
"szkolenia,kursy staże do likwidacji,a każde info o ewentualnych stazach itp umieszczać w stosownych miejscach,które powstaną(będą dotyczyć poszczególnych systemów,sztuk walki itd)
Oczywiscie każde info pojawiajace się poza tymi tematami kasować/zamykać


Uważam, że to bez sensu :/. Tego typu informacje powinny być mega widoczne. Poza tym zbiorowe tematy nie dają możliwości wypytania o szczegóły.

może poszerzyć go o survival?

A może o zbieranie grzybów?

Co do regulaminu to może być bez tych służb i podany tylko przykład, bo to rzeczywiście niem ma sensu ale punkt z wymaganiem poprawności językowej bym zostawił z adnotacją, że moderatorzy oceniają, czy tekst jest wystarczająco poprawnie napisany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat56 w Warszawie (2010/11), czy będą treningi?

Następny temat

Zab Judah vs Lucas Martin Matthysse o drugą lokate w IFB! 6 listopada

WHEY premium