SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat a TRT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
Kupiłem ostatni propa, z myślą o Trt . Postanowiłem bić co 3 dni.
W dzień zastrzyku, po kilku godzinach, mam bardzo złe samopoczucie . Jestem nerwowy i zdołowany , to normalne ?
Na następny dzień już ok, czuję energię i siłę. Prop under ale dobry , robiłem badania testosteronu po trzecim dniu od strzału i w górnej granicy normy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
Miałeś jakieś skoki ciśnienia po iniekcji propa ? No a jak libido na takiej dawce ? Bo ja różnicy nie widzę a biorę już 4 tygodnie. Towar dobry, testosteron i estradiol poszedł w górę i to na małej dawce ( 1/3 ampułki )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Co 3 dni to masz duże skoki testa I e2 pewnie ,jak prop to min co 2 dni
Reszta pytan ankieta działu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
Jakiś wzór co do tej ankiety? Przy zakładaniu tematu się wyswietliła ale nie wypełniałem bo nie ćwiczę i nie uprawiam sportów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
Wybrałem propa ze względu na krótki okres półtrwania - ponieważ nigdy nie brałem sterydów, a ten estr najszybciej organizm opuści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Daj wyniki badań sprzed htz
Ile masz lat ? Jaki wzrost i waga ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
To że jesteś nerwowy dzień zastrzyku to nie musi być od DHT. Zbadaj wszystkie hormony testosteron, estrogen, prolaktynę, SHGB, to minimum. I przede wszystkim ankieta działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
45 lat, 182 cm , 92 kilo.
Pierwsze badanie:
Testosteron całkowity 256 mg/dl ( 248 -890 )
Estradiol 14 pg/ml ( 10,5 -48 )
Lh 3,6 ng/ml ( 1,1 - 8,8 )
Fsh 4,3 ng/ml ( 1,5 - 11,2 )

Po trzech tygodniach powtórka :
Testosteron całkowity 269 ng/dl
Estradiol 16 ng/ml
Lh 3,8 mg/ml
Fsh 3,9 ng/ml

Lekarz rodzinny powiedział,że wyniki są w normie i nic nie przepisze . Prywatnie endokrynolog dał mi klomifen, po dwóch miesiącach odstawiłem, bardzo złe samopoczucie po tym leku, głównie nastrój depresyjny, brak ochoty na cokolwiek.
Dałem sobie spokój z lekarzami.
Na razie eksperymentuje i dziele ampułkę 1 ml propa na 3 zastrzyki i robię co 3 dzień . Zawsze w dzień zastrzyku niepokój i doła łapie . Następne dwa samopoczucie bardzo dobre, dużo energii i motywacji , biorę od 3 tygodni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
To daj aktualne wyniki bo jak dla.mnie to dużo za mało idzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 592
Po trzecim zastrzyku, zrobiłem badanie w dniu przypadającym na kolejny zastrzyk:
Testosteron
całkowity 710 mg/dl
Estradiol 58 pg/ml
Lh 0,8 mg/ml
Fsh 1,6 ng/ml

Wartości referencyjne są takie same, bo w tym samym laboratorium robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Osobiście podbił bym tego testa w górę
Bo i tak już bloka wylapales a test dalej w widelkach , jak bym miał lecieć htz TP tego testa bym chcial miec tak pod 1000 aby coś na tym też ugrac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
W tym wieku to norma że test już pikuje w dół

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadrolon: Deca, Npp. Opinie, doświadczenia.

Następny temat

Odblok po RAD-140

WHEY premium