SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propiobol 100 Wyniki badań - prośba o interpretacje.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Witam

Od tygodnia bije propa jak w tytule 100mg/eod. Dzisiaj odebrałem badania, widać że sprzęt działa. Przeraziła mnie tylko ilość Estradiolu i Prolaktyny i teraz pytanie - martwić się czy przy takim poziomie testa jest to normalne ?

Jeżeli martwić się to jak zbijać i czym ?

Samopoczucie OK, pompa i regeneracja na plus, libido ok.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2012-09-27 21:57:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Po około 2 tygodniach po następnych badaniach wyniki wyglądają tak :

Estro - 291.6 a było 401.4 norma do 156.3

Prolaktyna - 419.4 a było 666.9 norma do 324

Jak widać suplementacja B6 + Castangus daje radę bo prolaktyna dużo lepiej i ATD tez chyba OK bo zbija Estro dosyć subtelnie więc akurat dobrze bo nie zahamuje przyrostów zbijając za bardzo a ochroni przed gino bo nie wywala parokrotnie normy, tak mi się wydaje przynajmniej. Także takim zestawem pojadę do końca cyklu myślę, odblok tamoxem i będzie si ?

Tak zrobić czy może jednak dawać ATD co 3 dni żeby Estro nie szło w dół za bardzo(bo teraz lece co 2 dni i tendencja jest spadkowa)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Skoro bijesz od tygodnia tzn że dopiero 3 zastrzyki.Jak dlla mnie te wyniki sa za wysokie a szczególnie prolaktyna.Czy robiłes badania przed cyklem? Ja bym starał sie obnizac bo moze wystapic problem z gino.Dziwna sprawa.Nie chorujesz na nadkwasote? Moze bierzesz jakies leki na żoładek ?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Alchemia ? L
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Co wvE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Co wcześniej lecialo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
No jeśli testo wysoki to estro i prolaktyna też mogą być wysokie. Mogę się mylić, ale tak chyba powinno być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak nic sie nie dzieje to takie wyniki sa ok. Dugii kiedys pisal ze mial prolaktyne przekroczona kilka razy norme i zero objawow gino. Jak nic sie nie dzieje nie ma sensu obnizac. Co do estrogenu poki nie robi sie gino i nie zalewa tluszczem/woda to tez nie warto obnizac, estrogen tez dziala anabolicznie. Tylko zanim zaczniecie dyskutowac nad anabolicznym dzialaniem estro poczytajcie najpierw troche i porozmawiajcie z ludzmi znajacymi sie na biochemii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Dzięki za odpowiedź Hermann1 na twoja fachową wiedzę miedzy innymi liczyłem.

Dokładnie to łącznie 4 strzałki poszły, jutro 5-ty. Badanie robiłem około 17 a zastrzyk rano o 8.

Niestety nie robiłem badań przed cyklem.

Nie miałem żadnych odczuwalnych problemów z żołądkiem, przed propem leciałem metkę 1-6 z pełną profilaktyką, jeszcze wcześniej EPI ale fake albo słabo działało(wiem nie powinienem tylu orali .

Tak Alchemia - meta tez z Alchemii była i chyba potwierdza się że orale mają słabe a soki lepsze bo mete słabo czułem.

To co powinienem robić ?

Najbardziej boje się odbloku bo jak utne teścia to zamienię się w babe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tak Alchemia - meta tez z Alchemii była i chyba potwierdza się że orale mają słabe a soki lepsze bo mete słabo czułem.


Mety z alchemii byly dwie 5 mg i jedna 10mg, tak ze nie generazlizuj. Niebieskie 5mg dzialalby bdb, biale 5mg raz dzialaly raz nie, a 10mg w blistrach pakowanych po 20 tabs dzialaly zawsze bdb.

Imo to soki alchy raz dzialaja raz nie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-09-27 22:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Co do odbloku bierzesz nolve lub combo nolva clom, nolva tydzien dluzej od cloma. Powiedzmy clom 2, nolva 3 tyg. Sama nolva wzialbym. Hcg tez by sie przydalo, zalezy jak dlugo bedziesz lecial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Co do Mety Alchemi to racja też o tym słyszałem mi się trafiła ta gorsza akurat 5 mg i nie w blistrach, biała.

Chciałem pociągnąć 8 tygodni lub dłużej i tez pomyślałem o HCG, mam już pod ręką clom i nolve też.

Myślałem żeby się odblokować clomem a nolve na ewentualne gino ale skoro tak jest lepiej to posłucham bardziej doświadczonych i zrobię jak mówiłeś.

Czyli mam się nie przyjmować puki samopoczucie jest OK i niema retencji ?

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2012-09-27 22:43:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG

Następny temat

zapytanie o hgh

WHEY premium