SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop solo czy jednak z czymś ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

77

Wzrost

177

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

107

Obwód uda

64

Obwód talii

80

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g B , 3,5g W 1g T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 . Turanabol 40mg ed

Opisz swój plan treningowy

1. Klatka 2. Biceps Triceps 3. Nogi ( na duzych ciezarach ) 4 . Plecy 5. Barki 6 Nogi . ( technicznie na maszynach ) do kazdego dnia 40 min cardio co 2 dzien wplatam brzuch

Cel cyklu

Zwiekszenie masy mieśniowej , chce poprawic barki , plecy , nogi

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Turanabol 5 tygodni temu ,

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik

Stan zdrowia

Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Witam wszystkich forumowiczów .

Jestem obecnie po redukcji zbiłem wage z 90 na 78 kg ( w czasie redukcji zapodałem Turanabol 40mg ed ) z czego jestem bardzo zadowolony moim celem na obecna chwile jest zbudowanie w miarę czystej masy mieśniowej , z racji tego ze byłem na deficycie kalorycznym 1900 kcla i ciagłem Ture woda częsciowo poschodziła tłuszczyk ładnie tez , i dlatego stałem sie troche płaski , wiadomo nie jest to sylwetka kulturystyczna ( raczej wygladam jak zawodnicy startujacy w meskiej sylwetce) , teraz powoli z tygodni na tydzien zwiekszam kalorycznosc w diecie , i chciałbym zapodac do tego wszystkiego Propa , czytam sobie tutaj ze jako jeden z pierwszych cykli polecacie Prop solo 100mg e2d przez 8 tygodni po Clomid .

Moje pytanie brzmi : Czy w takiej sytuacji walić własnie Propa solo czy połaczyc go z czymś ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie ma potrzeby większej ilości środków. Albo prop na 8 tygodni albo jakiś długi estr na minimum 12

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jeśli nie będą ci przeszkadzały częste iniekcje to propa mozesz lecieć jak długo chcesz 8 tyg to minimum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Dzięki bardzo za pomoc :) Pozdrawiam i rośnijcie zdrowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lecę cykl z teściem czy podbijać dawke? Rozkmina Omnadren, Badania przed i w trakcie

Następny temat

Wyniki badań - problem

WHEY premium