SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop i brak łaknienia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro rzucam definitywnie jak sie sfrajerze i zaczne palic znowu to si eprzyznam i bedziecie mi mogli wrzucac oporowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
wrzuć mietka zaraz będziesz miał apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
mietek niepotrzebny...wystarczy fajki rzucic...do dziela stary

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dzieki za mete raz sprobowalem i mi sie nie podoba a jak narazie nei pale i jem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam pale i jem tyle co paliłem przed paleniem:) ale pale teraz tylko 4 fajki dziennie kiedys 20 heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
B12 2 x w tygodniu

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
decadeuko łyczylem ta odrzywke kiedys wziołem jedna kapsulke wzypalem zawartosc kapsulki na maly talerzyk wlozylem do mikrofali i zrobil mi sie kisiel rozowy bez smaki ale zgadza sie ta po0krecona nazwa co napisał decadeuko to zwieksza łaknienie nawet na opakowaniu pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale ciagle palisz znajomy rzucil tydzien temu i nie moze od kuchni odejsc i kazdy tak mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tak to prawda - ja też będąc kiedyś na CKD musiałem palić 1,5 paki dziennie. Ale seryjnie rzucając fajki (pozbywając się nikotyny) zwiększa się łaknienie dlatego przecież tyle ludzi tyje kiedy wygrają z nałogiem.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie te dibencozide na serio wiecej sie je kiedys na tym przytyłem 7 kg hehehe sam tłuszcz!!!!!!!!!!!11 nie miałem pojęcia o diecie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jutro MR OLYMPIA 2004 !!!!

Następny temat

Testosteron Enanthate + Oxandrolon

WHEY premium