SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop-Master-Wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

89

Wzrost

189

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

116

Obwód uda

58

Obwód talii

82

Staż na siłowni

2,5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220-250/350/100

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

wino solo/ prop+bold /

Opisz swój plan treningowy

split 5x w tygodniu + 3x cardio

Cel cyklu

definicja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

prop/bold, 3 miesiące między cyklami

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

do porostu

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000 kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 110
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dlugo mam lykac to letro e3d? Póki co zarzucilem po tabsie wczoraj i przedwczoraj na noc. Na razie nic się nie dzieje. Grudka dalej wyczuwalna, przy dotyku takie nieprzyjemne uczucie, bez swedzenia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co pierwsze dni dopiero letro leci tak i pierwszy raz? Ja po półtora tab estro zbiłem w ciągu jakoś 4 dni z ok 160 do 22, więc lada dzień powinieneś jedząc tym tempem mieć nie wykrywalne e2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak,pierwszy raz, dwie tab po jednej na noc ... i nie wiem czy dziś łyknąć te ćwierć jak wnc pisał czy dopiero za 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to na powstałe, już istniejące gino? Kiedy ono powstało, dawno czy ostatnio? Sory ale piszę z telefonu i cięzko na tym złomie mi strony przekłądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dwa dni temu wymacałem groszek pod lewym sutkiem, a estro już w 4 tyg miałem 3x ponad normę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dwu dniowe gino ty walisz letro?? Chłopie zmiłuj żesz się nad swoim zdrowiem, to jest najmocniejszy środek, on potrafi wysuszyć stare gino, a na świerże to exe bym próbował, bo teraz tylko sutek raczej na puchł, jesteś pewien że to gino??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbym miał exe to bym ładował, ale jestem za granicą w robocie i zero dostępu do czegokolwiek, mam tylko letro :/ ani badań ani nic nie mogę zrobić a nie chcę żeby się k******* rozlazło ... za tydzień/ dwa będę w PL to zrobię badania i będę mógł pocelować w coś innego
a czy jestem pewny? :) no nie wiem ... grudka w okolicy lewego sutka, przy dotyku boli, sutek delikatnie, ale tylko delikatnie podpuchnięty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaaa no to spoko, nie wiedziałem że taka sytuacja mistyfikacja to nie potrzebnie tyle pospamowaliśmy, sorki, to spróbuj teraz po tej ćwiartce i powinno być ok, ale co parę dni, bo jak zjadłeś 2tab już to e2 prawdopodobnie jest już w okolicy widełek, o ile to ori letro, ale tego nikt chyba nie podrabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okejos, to teraz we wtorek ćwierć wrzucę i obserwujemy ;)
a jeśli problem ustąpi to po prostu przestać to brać? czy ciągnąć e3d aż wrócę i badania zrobię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli jesteś pewny że to gino to jedz do powrotu, tylko ostrzegam, że po tym środku jest strasznie ujowe samopoczucie, łeb potrafi boleć cały czas i znikome e2 może skutkować słabym lub zerowym libido
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + tren ace +t3

Następny temat

Guzek pod sutkiem

WHEY premium