SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + npp czy enan + deka - profilaktyka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przy deci najlepszym rozwiązaniem są jednak chemiczne , inhibitory prolaktyny dobrze tolerowanie jak cabaser/dostinex lub norprolac, żle tolerowany bromergon najlepiej zacząć od 1/4 tabletki taperem w góre co 5-7dni aż do 1 tabletki. Na naturalne produkty wziąłbym poprawkę może jak prolka jest na granicy podbita, to można spróbować niepokalanek z pirydoksyna, [witb6] 300mhg na dobę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw, a ziółka służą do czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zioekt jak zwykle konkretnie , zioła tylko do przypraw.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Co myslicie natomiast o

1-4 prop 100mg e2d
1-14 enan 250mg e4d
9-15 wino ed 30mg tabs

W 8 tyg 5000 hcg 2500e3d
Kiedy dorzucic drugi raz 5000hcg i jak wejsc na sermy (clom, tamox)

Musialbym sie liczyc z tym ze wino wyrzuci mi prolke lub estro w gore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Wiadomo ze zioła nie będą sie równały do śr. farmakologicznych
ale przy stosunkowo niewielkich dawkach deki ziółko powinno dac rade tylko kwestia podatnosci jednosctki na nandrole .


Zmieniony przez - packer90 w dniu 2015-09-04 11:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Siema.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Siema.
Wszedłem na cykl enan e4d 250mg. Jestem w 3 tygodniu.
Niestety już teraz dosyć mocno podlało mnie na twarzy. Mam dostęp do Arimidex (anazole) 30tab 1mg. Co myślicie o zastosowaniu go, ewentualnie jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mozsze zapodac 1/4 tbl 2 x w tyg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Chce dorzucic do cyklu deke. Enan sie juz rozkreci, bo bedzie to 3/4 tydzien bicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 256
Chce dorzucic do cyklu deke. Enan sie juz rozkreci, bo bedzie to 3/4 tydzien bicia. Dostalem jednak Shree gdzie w ampulce jest stezenie 200mg/ml. Jak myslicie ladowac poltorej amp by osiagnac w strzykawce stezenie 300mg? Enan szedlby w pon i czwartek razem 500mg tygodniowo. Planowalem wbijac 250 deki w czwartek. Ale bawic sie w odliczanie 50mg z drugiej ampulki chyba glupio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol i metanabol

Następny temat

Mostek

WHEY premium