SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przejście z ENAN na PROP+NPP ma sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Ahoj kamraci.
Miałem zaplanowany, lecz nie do końca przemyślany cykl na Enanie 250 E5D.(Dokonałem dopiero 2 iniekcje)

Przechodząc do rzeczy, wiem że zabrzmi to głupio ale niestety odwidziało mi się i mam ochotę wrócić do Propa + dorzucić NPP Zależy mi na krótszym cyklu niż 16 tyg. na Enanie i to jest głównym powodem.

Pytanie brzmi czy mógłbym oraz czy to bezpieczne żeby zmieniać estry z długich na krótkie + to NPP?

1.WIEK: 23
2. WAGA: 82KG
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112.5
-udo: 58
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 mieś.
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 435
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10 tyg. PROP 100 E2D
8. TRENING: 3x SPLIT
9. CEL CYKLU: Masa jakościowa + Siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Tak jak wyżej, 5 Tyg.
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x4
-martwy ciąg: 140x4
-przysiad: 120x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Na e2 kup exe
Do kontroli prl cabasrr ale tutaj jak ma na sztuki to 1-2 tabletki więcej pewnie nie będzie potrzebne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
staż 5 miesięcy i lecisz 2 cykl i już masz miesiąc przerwy od poprzedniego cyklu i pct? to poszedłeś na siłownie i od razu wpadł zastrzyk?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-09-14 18:27:40

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Ogółem mój staż to kilka lat z kilkoma przerwami. Staż z tabeli, to staż podany ciągiem przed przerwą. Wyglądało to tak : 3 Miesiące na sucho, kolejne 2 Miesiące na Propie jako 1 cykl. Przestałem bić, miałem miesiąc przerwy od treningów (1.5 od towaru) i teraz zacząłem znowu treningi razem z towarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Jak dla mnie doping nie dla ciebie ,nie masz zapału do tego sportu

Na enanie tez możesz zrobić krótszy cykl przecież
Lub przejść na propa z npp jak ci taki cykl pasuje,przecież to żaden problem tutaj się nic nie gryzie ze sobą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Przerwy są spowodowane z 2 czynników - Sytuacją z Covid lub masą godzin pracy w każde wakacje.
Wracając do tematu... Teraz już nie wiem co robić. Zostać na tym enanie czy pojechać z tym NPP czy może najlepiej zrobić odblok i potrenować do stycznia na sucho, zbić do ok. 10% BF i zacząć przygodę z dopingiem od nowa? (Tym razem bez przerw)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Po co zmieniać enan? Komfort iniekcji co 4 dni Ci przeszkadza? Zostań na enanie, jakas nieduza dawka w stylu 350 week. Zredukuj później dokładaj środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Piorun nie zrozum tego źle ale zostaw takie tematy innym , bardziej doświadczonym. Zrób coś sam , zredukuj, poćwicz i nabierz doświadczenia w temacie i wtedy doradzaj . Sam dopiero zaczynasz swoją przygodę i długa droga przed Tobą.

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
To może w ten sposób...

1. Pociągne ten cykl na tym Enanie 250 E4/5D do 16 tygodnia, wrzucę HCG w 5, 10 tygodniu i na koniec cyklu.

2. Po zakończonym cyklu zrobię most a potem polecę z czymś nowym, krótkim. Zrobię PCT i odpocznę od dopingu.

Jestem początkujący w te klocki więc zrozumcie moją niewiedzę. Tymbardziej, że chcialbym osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
mudafuka
Piorun nie zrozum tego źle ale zostaw takie tematy innym , bardziej doświadczonym. Zrób coś sam , zredukuj, poćwicz i nabierz doświadczenia w temacie i wtedy doradzaj . Sam dopiero zaczynasz swoją przygodę i długa droga przed Tobą.


A co to ma.do rzecz? Gruby lekarz nie moze zalecac odchudzania jako elementu zdrowia? Psycholog bez przejścia depresji nie moze jej leczyc? Ty zabierz sie za przekazywanie wiedzy zamiast spam i bezsensowne komentarze w stylu "udo lepsze niż tyłek na pierwszy raz".
Może i jestem zapuszczony jak borsuk na zimę, jednak zanim zabralem sie za SAA to najpierw zdobywałem wiedzę.

Czemu uwazasz, że moja porada byla bledna?


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-09-15 07:21:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
piorun65
mudafuka
Piorun nie zrozum tego źle ale zostaw takie tematy innym , bardziej doświadczonym. Zrób coś sam , zredukuj, poćwicz i nabierz doświadczenia w temacie i wtedy doradzaj . Sam dopiero zaczynasz swoją przygodę i długa droga przed Tobą.


A co to ma.do rzecz? Gruby lekarz nie moze zalecac odchudzania jako elementu zdrowia? Psycholog bez przejścia depresji nie moze jej leczyc? Ty zabierz sie za przekazywanie wiedzy zamiast spam i bezsensowne komentarze w stylu "udo lepsze niż tyłek na pierwszy raz".
Może i jestem zapuszczony jak borsuk na zimę, jednak zanim zabralem sie za SAA to najpierw zdobywałem wiedzę.

Czemu uwazasz, że moja porada byla bledna?
Autor zaczyna moze spokojnie leciec na testosteronie dlugi czas i miec super efekty. Sam przyznaje, że ma problem z czasem etc po co dokładać inne środki? Nie.lepiej robić to z głową. Dopasowac do swojego czasu i możliwości obecnych?



Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-09-15 07:21:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
SP1CY-98
To może w ten sposób...

1. Pociągne ten cykl na tym Enanie 250 E4/5D do 16 tygodnia, wrzucę HCG w 5, 10 tygodniu i na koniec cyklu.

2. Po zakończonym cyklu zrobię most a potem polecę z czymś nowym, krótkim. Zrobię PCT i odpocznę od dopingu.

Jestem początkujący w te klocki więc zrozumcie moją niewiedzę. Tymbardziej, że chcialbym osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.


Jak zacząłeś to już lec,zakladajac że to będzie systematyczny trening
Na tak długo w przód nie planuj ,bo to się często potrafi pozmieniać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w zaplanowaniu dalszego cyklu

Następny temat

Pierwszy strzał cypio. Zle samopoczucie

WHEY premium