SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+Deca+Wino - pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Dila nie interesuje nic wiecej tylko to ile ci towaru jest w stanie pocic wiec tym sie nie kieruj :) a to jest odpowiedznie forum zeby Ci doradzic :)

Zmieniony przez - ks29 w dniu 2010-01-21 14:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
20 tabletek clomidu starczy czyli 2 opkakowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Ks29:
Dzięki za szybką odp.<ok>

Wiadomo jak jest z dilami czegokolwiek, co byś nie wziął jak masz siano lepiej jak weźmiesz więcej

Typ się upierał że sam prop to ewidentnie za mało, koniecznie do tego deca jak chcę zobaczyć jakiekolwiek przyrosty a nie spuchnąć w try-migi jak po Omie. Wino trzymam już z 2 lata i przydałoby się je po prostu obeżreć bo się przeterminuje...
Czy od połączenia deci lub wina, z tym propem nie będzie wcale więcej mięcha? No i na koniec jeżeli wbiłbym teraz sam prop, to kiedy wg Was czas na resztę ( zaznaczam że na lato wcale sie nie chcę obcinać, rok ćwiczącego jest długi i nie zawsze musi wyglądać zima łapiemy mięcho, lato redukcja, myślę że wg uznania jak kto widzi po sobie)

Evolution, competition, progress!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Wiec jesli chcesz to winko wykorzystac to polec sobie tak
1-8 prop 100 mg eod
4-9 wino 30 mg ed jeli wino oral
I bedzie ok. Dece sobie zostaw na pozniej z tego cyklu co pisze napewno bedziesz zadwowolony :) Nie rzucaj sie odrazu na gleboka wode. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
gdzie no 10..

na odblok 2 paki cloma, czyt. 20 tabl.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Ks29:
Mam pytanko, z tego co radzisz rozumiem ( jeżeli dobrze czytam te fachowe skróty), że:
Propa wbijam 1ml co 2 dni przez 8 tygów ( czyli mi chyba towca nie starczy jak mam 20ml)
Wino jem 3 tabsy codziennie przez 6 tygsów więc też chyba nie starczy...
Robi mi się mały burdel w głowie, wy***ałem się na to sporo siana a tu nie dość że mi nie wystarczy towca to mam jeszcze dokupić, a część po prostu zostawić na póżniej...
Czy nie da się zbudować cyklu z tego czym dysponuje?
Ks29 dzięki za odp...
Ale proszę także o odp innych doświadczonych...

Evolution, competition, progress!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
musisz dokupić
nie da się z tego co masz
ewentualnie propa możesz pojechać 6 tygodni i wtedy tylko trochę winka dokupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Ale jakiego masz propa?? Bo piszac mi ze masz 20 ml ale jakie stezenie?? Jesli masz 1ml-100mg to na pelny cykl musisz miec 30 ml propa. Wino 3x10 mg wiec na cykl ktory pisze potrzeba ok 130 tabletek. Ja bym tak zrobil jak juz cos robic to dokladnie. Po co propa dawac 6 tyg i wino 4 tyg jak wlasnie w tym okresie najlepiej sie wkrecaja a tu trzeba bedzie cykl konczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Jednak co głowa to pomysł jak to wbić/ożreć a ja muszę wybrać jakąś opcję

Aras84:
Czyli Ty widzisz to tak żeby wbić w 6 tygsów 20ml propa, zaraz po tym pojechać wino np po 3 tabsy codziennie przez ile czasu, a potem 20tab clomid? Nie da się tej deci 10ml wykorzystać

Szanowni Znawcy Obrastania w Mięcho:
Czy nie dałoby się wpisać tu jakiegoś cyklu z tego co mam (bo przecież mało jak na mnie tego nie ma), pod którym wszyscy by się podpisali na zasadzie popieram nie popieram? Wiecie jak jest z sianem, wiem że trochę się upieram ale jednak chciałbym zrobić cykl z tego co mam a nie jeszcze część dokupować a część zostawiać na później...

A co Ty GREG proponujesz?

Evolution, competition, progress!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Widze ze zbytnio nie wierzysz w to co pisze he he. Rob jak uwazasz. Pozdro!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METKA A ŁYSIENIE

Następny temat

bol po lewej stronie ponizej zeber

WHEY premium