SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolo ocencie?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam

Panowie czy prolka moze miec na niektorych apm krzywo przylepiona naklejke? Czy wogole ktos podrabia prolo?

Zdjecia kiepskiej jakosci (robione telefonem) ale widac ze naklejka nie jest naklejona rowno
www.icpnet.pl/~muffa/Zdjecie001.jpg

ampulka z tego samego pudelka i jest nalepka naklejona rowno
www.icpnet.pl/~muffa/Zdjecie002.jpg

Zmieniony przez - muffa w dniu 2007-05-26 12:03:29

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wszystko jest podrabiane, zastanów sie jaki jest rynek zbytu na np. omnadren, prolongatum i pomyśl czy faktycznie jelfa wypuszcza az taki duży nakład aby trafiło do aptek i jeszcze na lewo

...a co do krzywych naklejek to spotkałem sie z tym wczesniej u innych i działało.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2007-05-26 12:06:02

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
MarcelQ masz racje ze jelfa raczej niejest w stanie zaopatrzyc takiego rynku zbytu jaki mamy chociazby na ta chwile (mam namysli sezon kotry sie rozpaczal ) Twoim zdaniem jest duze prawdopodobienstwo ze to under, ktory bedzie dzialal? Seria ktora mam : 010307 data waznosci: 03.2010
Biore towar od dilla ktory nigdy mi shitu niewcisnal, ale tutaj sie zdziwilem wszystko tak jak byc powinno poza tymi feralnymi nalepkami


Zmieniony przez - muffa w dniu 2007-05-26 12:13:41

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ostatnio komuś na forum trafiła się prolka z różną ilością substancji w amp, wg mnie takie coś nie mogło wyjść z fabryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Dibo22 u mnie ilosc substancji w kazdej ampie jest taka sama. A pamietasz jaka to byla seria?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nie pamiętam musiałbyś poszukać tego posta to było ok 1-2 tyg temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Dibo22 a pamietasz chociarz tytul posta bo teraz przewalac posoty z 2 tyg

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Towar jak u każdego można rzec - czy dobry czy zły dill, pewny enanthat w moim mniemaniu to obecnie Schering/Norma chociaż zapewne i tak niedługo utrzyma się taki stan rzeczy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
MarcelQ jak sadzisz ten towar bedzie dobry czy dostalem fake?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zależy co rozumiesz przez okreslenie "FAKE", ale jeśli chodzi Ci o działanie to jestem przekonany, że działa, do dawkowania najlepiej odnosic się intuicyjnie - taka mała sugesita.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
MarcelQ mam zamiar bic 300mg c3d + metax 25mgcd wiec ile amp prolo wbijac zeby uzyskac stezenie 300mg, bo z tego co piszesz to napewno 3amp beda zamalo zeby osiagnac odpowiednie stezenie ?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz z efka>???

Następny temat

WINSTROL TABLETKI 10MG ---> 1 CYKL W ŻYCIU POMOCY

WHEY premium