SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolaktyna-nadmiar

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290
Cześć! Mam problem z podwyższonym poziomem prolaktyny. Mam 21 lat.
norma 57-370~
pierwsze badanie -470~
po miesiącu 550~

Martwi mnie to, ponieważ mam prawie zerowe libido i zaburzenia erekcji i sądzę, że to własnie to jest powodem.
Parę miesięcy temu brałem sporo GH Max z Universal, a ponoc duze dawki argininy i ornityny powodują wyrzut prolaktyny
Uprzedzę też niektóre pytania - nie, nie mam orgazmów zbyt często i to nie przez to ten wzrost.
Aktualnie nie biorę żadnych supli. Czytałem o czymś takim jak Cabaser tylko nie wiem czy to jest dostępne w Polsce, a jesli nie to to co mogłoby mi pomóc zbić prolaktyne? Póki co byłem z tym tylko u pani doktor w przychodni, ale ona nie jest zbyt kompetentna i mi nie pomogła. Liczę na waszą pomoc! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Nie dała skierowania do endokrynologa? Przyczyn może myc sporo, trzeba zrobic badania w kierunku niedoczynności tarczycy, bo jak rozumiem leków żadnych nie bierzesz? Skuteczny jest Norprolac, ale najpierw trzeba znaleźć przyczynę. Idź jeszcze raz do rodzinnego i niech Ci da skierowanie do endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290
Właśnie, z tarczycą wszystko u mnie idealnie, badania miałem robione, więc po prostu sama prolaktyna nie wiedzieć dlaczego mi wyskoczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290
Do endokrynologa mam wlasnie zamiar przejśc sie prywatnie, bo kolejna prawie rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
To raczej wcześniej niż później do endo...Na własną rekę leczenia nie podejmuj, może potrzebne będzie MRI głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
farfocel666
Do endokrynologa mam wlasnie zamiar przejśc sie prywatnie, bo kolejna prawie rok...
Zdecydowanie udaj się do takiego specjalisty. Zaburzenia hormonalne to poważna sprawa, nie ma co oszczędzać na tym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290
Więc tak też zrobię, dziekuje za rade, bo od razu sie chciałem w jakieś tabsy bawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Wink

Następny temat

nie chce mi sie prowadzic dziennika

WHEY premium