SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z zdrowiem po testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 283 dni Przeczytanych tematów 34
Cześć wszystkim, nazywam się Filip i mam 21 lat.Chciałbym prosić was o jakaś pomoc, porady jak się za to zabrać. Chodzi o to ze 2 lata temu pierwszy raz w życiu wziąłem testosteron krótki, początki były super, mocne libido, super samopoczucie itd brałem sam testosteron przez około 9 miesięcy, bez żadnych przerw, badań, dosłownie niczego. Następnie pojawiły się u mnie problemy z sercem oraz sikaniem, serce czułem jak by mi się zatrzymywało w nocy a z sikaniem to bardzo słabe ciśnienie i ze by się odlać musiałem chwile czasem odczekać albo załatwiłem się, poszedłem do pokoju i znowu mi się chciało sikać. Odrazu odstawiłem testosteron i udałem się do kardiologa który stwierdził powiększenie lewego przedsionka, do sikania udałem sie do urologa który po przebadaniu nie wykrył ani prostaty ani złych nerek. Badania krwi wyszły o dziwo okej, jedynie tam prolaktyna delikatnie. Następnie pojawiło sie u mnie brak libido, brak porannych wzwodow i ze by mi stanął musiałem to serio wymusić przy czym twardość była zawsze maks na 50%, serce i sikanie nie ustało, było tak samo, powróciłem na długi testosteron z nadzieja ze wróci libido ale teraz będą sie badać i podejdę do tego bardziej z glowa i tak do dnia dzisiejszego przez już 8 miesięcy, biore długi testosteron 1 raz w tygodniu najpierw brałem po 1 cm, teraz po 0.5 cm. Problem w tym ze nie mam już stawania serca w nocy, albo bardzo słabo mi bije, wręcz po dotyku nie da się wyczuć bicia, sikanie cały czas jest totalny dramat, a libido pomimo brania jest na totalnym zerowym poziomie, zrobiłem badania, które są w normie ale kompelnite mi nie staje rano ani nic, przy partnerce staje mi na maks 50% twardości, chciałbym zakończyć już zabawę z testosteronem i naprawić to wsystsko, ze by wróciło do normy, wiesz ze popełniłem dużo błędów tak to wszystko robiąc, czasu nie cofnę, ale jestem jeszcze młody i nie chce sobie zmarnować życia, mam nadzieje ze mi pomożecie albo chociaż doradzacie co mam robic bo już naprawdę nie raje rady, z gory dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
przenoszę do dopingu
wrzuć ankietę działu coś pomożemy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 283 dni Przeczytanych tematów 34
Hej , wkleiłem ankietę do zedytowanego ale wyskoczyło ze nie mogę edytować przez brak uprawnień, założyć w tym dziale nowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14250
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
Skopiuj sobie, uzupełnij i wklej jako nowy post w tym temacie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca + test

Następny temat

Problemy po Testosteronie

WHEY premium