SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z łopatką.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Witam. Mam problem z łopatką. Mianowicie prawa wystaje bardziej od lewej. Wada nie jest duża ale da się zauważyć gołym okiem. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale np. przy wyciskaniu na klatke sztanga przechyla mi na lewą stronę. Nie wiem czy to wina łopatki czy tego, że lewa ręka jest słabsza Prosiłbym o jakieś rady oraz o podanie jakichś ćwiczeń na skorygowanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
każdy może podac jakies ćwiczenia, ale najrozsądniej będzie udac sie do lekarza
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Tak . W najbliższym czasie to uczynię. Ale prośba z podaniem ćwiczeń nadal aktualna. Aha i dostrzegam, że lewy "cycek" (mięsień klatki piersiowej) jest bardziej wysunięty do przodu. Minimalnie ale jest. Czy to może być wina tego, że lewa łopatka jest bliżej (bardziej wklęśnięta) niż prawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Musisz cwczyc miesien zembaty przedni i równolegloboczny bo one w głównej mierze utrzymuja łopatke. Oprzyj sie rekami o sciane w pozycji stojacej i w tej pozycji lacz lopatki i oddalaj je od siebie tak jak przy pompkach

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

morsy

Następny temat

leki na astme

WHEY premium