SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly problem z lopatka.. Co zrobic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
Witam dawno nie pisalem.. Ale mam maly problem z lopatka i nie wiem jak sie tego pozbyc..
wiec.. napewno mam skrzywienie kregoslupa.. jak bylem mlody na komputerze siedzialem cale dnie.. i jak wyprostuje sie to prawa lopatka bardziej wystaje od lewej.. gdy cwicze klate to mnie boli.. ostatnio wnosilem regal na gore tez boli.. wyprostowac sie nie moglem raz jest lepiej raz gorzej.. co mam zrobic?

czy moze sa na korekte jakies cwiczenia?
I jeszzce jedno.. lewy cycek klatki piersiowej mam mniej wyrobiony niz prawy? jak moge temu zaradzic? podciagnac go?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Mam to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Generalnie też miałam problemy z łopatkami,plus lordoza i skolioza..
Próbowałam ćwiczyć na własną rękę,ale tylko sobie zaszkodziłam,niektóre ćwiczenia pogłębiają wręcz wadę.
Radzę przejść się do jakiegos specjalisty(w moim przypadku była to rehabilitantka),który oceni stan,ustawi łopatki,odpowiednie odcinki kręgosłupa i resztę,która nie jest w normie oraz zaleci odpowiednie ćwiczenia.Lepiej nie zwlekać,bo później będzie tylko gorzej.
Powodzenia.;)

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia dla piłkarza

Następny temat

Jakie płatki?

WHEY premium