SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pro Longatum (grudki??) - wyjasnienie str. 2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
mam takie same, ale mniej i mniejsze...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w takim razie poszukaj dobrze w puszcze, a znajdziesz pewnie i wiecej, pewnie i wiekszych
przynajmniej ja tak mialem... jak widac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
No właśnie tak zrobiłem i na szczęście nic większego nie znalazłem.. IMO to jakaś substancja smakowa... ale w smaku strasznie gorzka.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też takie miałem w czekoladzie (opak. 750g), ale mniejsze i niebyło ich dużo. Zjadłem (problemów żołądkowych nie było) i żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Pitt Bull
Widoczne na zdjęciu grudki to kakao, które jest dodawane do odżywek o smaku czekoladowym. Potwierdza to stwierdzony przez Ciebie gorzki smak i intensywnie brązowy kolor płynu po rozpuszczeniu samych grudek. Do odżywek o smaku czekoladowym nie dodajemy barwników tylko kakao, które nadaje im lekko brązowy kolor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
No widzisz Pitt`ek holenderskie kakao to jest

Nie umrzemy

+ za szybką reakcję!

- za grudki, bo wcześniej ich nie widzialem a zjadłem sporo czekoladowego prolo...

wg MOJEGO gustu i tak, jest to najlepsze bialko (smakowo) jakie piłem (piję). Bardziej mi smakuje niz MRM czekoladowe i Matrix...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
teraz w betoniarce trzeba porzadnie wymieszac

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ok
ta odpowiedz mnie satysfakcjonuje z uwagi na to iz na etykiecie jest rzeczywscie napisane ze dla smaku czekoladowego dodawane jest kakao to raz, a dwa faktycznie wyglada jak kakao

pewnie i moglbym reklamowac bialko, ale nie chce mi sie zawracac glowy i sobie i wam (z wlaszcza ze bialeczko mam za punkty), pomacham ta puszka i bedzie ok mysle

moja rada na przyszlosc, zrobcie cos zeby faktycznie sie to nie powtarzalo , nie wszyscy zrozumieja jak my tutaj beda skladac reklamacje i stracicie na tym tylko Wy

btw truskawka duzo lepsza od czekolady

temat pewnie uspokoi tez kilku tych ktorym sie to samo zdarzylo wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

dzieki za bardzo szybka reakcje
z mojej strony temat uwazam za zamkniety

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-11-22 17:26:05

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
wzorowe zachowanie klienta rozumiejącego firmę produkującą!!!!!!!!!


Olimp powinien za takie zachowanie nagrodzić puszką białka GRATIS!!!!

wiecej takich klientów

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
prowokacja

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadek masy z danych partii ciała

Następny temat

kawa a testosteron

WHEY premium