SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride Final Conflict - Play by Play + Galeria

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 477
Mala poprawka, Silva dostal 25 tys. $ a nie 200 (2.5 mln jenow). Cieniutko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
No nizle walki byly.
Wiekoszosc moich typowan sie sprawdzila :) Bylem pewny ze henderson zgniecie Bustamante.
W turnieju stawialem na Silve :D
Ale mile sie zaskoczylem wygrana Saku, jak czytelem relacyje obstawilem nadal Randelmana. Lubie jak technika wygrywa nad sila i masa :D

Co do Walki Mirka i Mino, dobrze ze Mino wygral bo balem sie ze jesli wygra Mirko to bedzie on wyjatkiem poterdzajacym regule ze zdolny uderzacz przeszkolony w parterze nawet prze krotki czas moze byc mistrzem.
Ale widac ze mirko za malo zna parteru jeszcze ale obrony przed obaleniami ma mistrzowskie. Wiec wydaje mi sie ze Mirko to popstu niesamowity talent.
I za jakis czas bedzie mial pas PrideFc.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Jest mi bardzo przykro z powodu porażki Cro Copa, ale dobrze, że wygrali Saku i Silva...
Może dzięki temu Mirko wystąpi w finale K-1, zamiast np. Grahama czy Abidiego??

Ale się rozmarzyłem...

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
jest za***iście - wygrał MINOTAURO - i co przeciwnicy , gdzie był ten kop kończący walke HEHEHEHEHHE

think twice before you do or write something

http://www.sfd.pl/temat132515/ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
http://www.sfd.pl/temat130326/ - JUVENTUS TURYN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
jest mi bardzo miło z powodu wygranej ANTONIO RODRIGO "MINOTAURO" NOGUEIRA Ani przez moment nie wątpiłem w jego wygraną (pozdrawiam Mariana ), rownież nie wątpiłem w przegraną Saku (moje posty świadczą o tym), Czyli wielka trójca - Mino, Saku, Silva RULEZ!!!!!! kUUUUWA gRAPLING RULLEZ!!!!!!!!!!!!!! mIRKO NIECH WRACA DO K-1 (nie no zgrywam sięz tym Mirko, bo lubię gościa, no ale przegrać z Mino, to żadna hańba, niech chorwat pamięta o tym.) Kuwa jak sięcieszę z tej wygranej Mino, przez weekend nie mialem dostepu do netu i bylem na telefonie, kiedy dostalem sms'a ze Mino wygral to kuwa naje.balem sie z radości. Yeahhhhhh!!!

Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa,a bardziej od tego, kim się jest.

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
....aha KAIN, jak zwykle pełen profesjonalizm, HUGE THANX, DUDE!!!!

Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa,a bardziej od tego, kim się jest.

ps. post wyżej miałem na myśli - nie wąptpiłem również w wygraną Saku. gwoli wyjaśnienia

Zmieniony przez - tURn w dniu 2003-11-09 20:46:48

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Ale mówcie też co chcecie, ale ja bardzo podziwiam Yoshidę. Nie dość że stworzyl kilka sytuacji do wykończenia Silvy, to mimo wszystko przetrwal z nim te trzy rundy. Czyli facet naprawdę ma talent. Myślę że gdyby poprawił stójkę i uderzenia, to byłoby ciekawie..
Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
heh Anjew: co do tegorocznego K-1, to ja cały czas mam nadzieję, że Graham, Abidi o Musashi poślizgną się na skórce od banana i w ich miejsce wejdą: Hunt, Mirko i Hoost

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4381
Wielkie dzięki Kain za super relację, jak zawsze można na Ciebie liczyć!

No cóż - mój komentarz jest taki: cieszę się strasznie, że saku dobrze pojechał i pokazał, że to jeszcze nie koniec. A co do mojego ulubieńca, to mimo porażki też się w sumie cieszę - bo pokazał klasę, powalczył z silvą i nie była jakoś super całkowicie zdominowany - coś popróbował zrobić, i za to oklaski myślę, że wielu fighterów z czołówki świata mma mogłoby wypaść w konfrontacji z silvą dużo bardziej blado zwycięstwem mino nad Chorwatem też się jaram, bo już robią wszyscy z tego mirka nie wiadomo jakiego boga, a w parterze, żeby być naprawdę najlepszym z najlepszych, to ma jeszcze dużo moim zdaniem do zrobienia. howgh!



"Viribus Unitis!"

"Viribus Unitis!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
Yoshida rulez!! Japońce go pokochają... już pewnie planowany jest rewanż, heheh!

Saku rulez!! Te buńczuczne wypowiedzi Kevin sobie może wsadzić w dupe!! Niepotrzebnie tylko tyle oberwał [Kazushi].

Silva udowodnił wielkość mistrza... od lat nie zawodzi.

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wstęp do Pride FC :)

Następny temat

Filmy o tematyce SW w necie ? ? ?

WHEY premium