SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Premier League

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29843

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
U mnie kolejno atrakcyujne ligi to: angielska, włoska i hiszpańska.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Cris Thug
To co gadają zawodnicy trzeba dzielić przez 3."jutro"Santi trafi do Anzhi i będzie mówił że to najlepsza liga,Cristiano ostatnio gadał że woli PD od PL a dam sobie rękę uciąć że gdyby znów grał w Anglii mówił by odwrotnie,norma wśród zawodników.A jeżeli ktoś twierdzi że w PL jest mniej nurkowania niż PD to za mało chyba ogląda meczy tej ligi...


jak można mówić, że w w PL jest więcej aktorstwa niż w PD :) tam to jest na porządku dziennym co, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, jest w dużej mierze spowodowane tamtejszą mentalnością, temperamentem. w PL zdecydowanie mniej jest symulowania i wyolbrzymiania sytuacj w którym przodują zespoły z PD - po każdym kontakcie z przeciwnikiem, podbieganie połową drużyny do sędziego i wywieranie presji na nim - czy ot jest futbol? to powinno być karane przez po pierwsze sędziego a po drugie przez fife! co do nurków w PL to nie mówię, że ich nie ma. oni są w każdej lidze. w PL może się wydawać, że jest dużo aktorstwa dlatego, że media tamtejsze bardzo piętnują takich symulantów którzy wypaczają wyniki meczów. i bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
jak dla mnie: angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, ROsyjska, holenderska, polska ( innych już w ogóle nie oglądam)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
ligi z ameryki południowej: brazylijska, argentyńska, jak najbardziej polecam. zawsze się coś dzieje, szybka gra, dużo walki, czasem nawet brutalności ale przy tym sporo akcji indywidualnych, błyskotliwych, zaskakujących. egzotyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Ale czytaj kolego ze zrozumieniem,nigdzie nie napisałem że jest więcej.Nurkowanie jest na tym samym żałosnym poziomie tu i tu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
fakt, nie napisałeś
co nie zmienia faktu, że w PL jest zdecydowanie mniej udawania niż w PD, moim zdaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Niedzielny mecz Manchesteru United z Chelsea będzie można obejrzeć NA ŻYWO na antenie Orange Sport. Stacja wykupiła prawa do spotkań FA Cup na sezon 2012/2013 oraz 2013/14.

Cyfrowy Polsat - kanał 20
Cyfra Plus - kanał 125
N - kanał 120


OFICJALNIE: Brian McDermott zwolniony z funkcji menedżera w Reading.







Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-03-11 19:33:04

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Oficjalnie: Paolo Di Canio zastąpi Martina O'Neilla na pozycji menedżera "Czarnych Kotów".

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649


Gerrard.

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-04-01 12:45:46

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Chyba koniec sezonu:


"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka piłka do nogi?

Następny temat

trening piłkarski

WHEY premium