SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Potrzebuje pomocy ;) Zaczalem cwiczyc w wieku 15 lat na silowni, trwalo to nie cale 2 lata.
Później złamałem ręke, wsadzili mi ją w gips, wymiary spadły, motywacja tez i skonczylem z silownią.
Teraz mam 19 lat i planuje wrocic, z tego co sie orientuje powinienem zaczac planem FBW.
(odrazu mówie ze z reka juz dawno jest wszystko ok, tak jakby nigdy nie byla zlamana)
Czy taki plan bedzie dobry ? Cel to powrót do formy = masa, wierze ze pamięć mięsniowa dalej bedzie dzialac :) z góry dzieki.


Przysiad 3x10
Wiosłowanie w opadzie tułowia 3x10
Wyciskanie sztangi na płaskiej 3x10
Wyciskanie na barki zza głowy 3x10
Młotki 3x10
Wyciskanie francuskie leząc 3x10

+ jakies cwiczenie na przedramiona

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 65

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Tylko wolne ciężary

Dieta: staram sie trzymac

Przeciwskaznania medyczne: Nie

Zażywane suplementy: Gainerki kiedys
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Po siadzach daj RDL 2s

Wyciskaj z przed głowy stojąc

młotki wywal, daj podciąganie podchwytem

tric i bic rób na przemian treningowo

tric,bic,tric...bic,tric,bic

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dieta : staram sie trzymac

Posłuchaj twój cel głównie zalezy o ODZYWIANIA, przyjeło sie że dieta to zbiór posiłków scisle przeliczonych , spozywanych o okreslonych porach itd. dieta to sposób odzywiania. zakładanie sobie że ułoże diete i dowiem sie czy jest dobra w twoim wieku przy twoim stazu równa sie z tym że zniechecisz sie bardzo szybko, DIETA to zdrowe jedzenia to odzywcze jedzenia, to zabawa jedzeniem, to smaczne jedzenie, to nawyki , praca na niwelowaniem smietnika zywieniowego, eleminowanie uzywek jak sa, lub duze ograniczenie.

A NIE kiepski schemat który po chwili staje sie nudny te same posiłki te same godziny itd

CHOC regularne posiłki wpływaja na dobry poziom cukru we krwi np.

POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening początkującego.

Następny temat

Ilość powtórzeń, ciężar a całkowita praca w treningu FBW

WHEY premium