SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PowerXsport Power X Core - nowa kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Ryba w jakich dawkach brałes i ile puch na cykl?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Moje zdanie jest takie ze nie kazde np mono jest rowne drugiemu. Tak samo jest z bialkami jedzenien piciem chemia gispodatcza ;) itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
mono z PXS bardzo miło wspominam

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Dla mnie elita jesli chodzi o mono. Obok moge tylko z 3 postawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Przemyski
Wybaczcie za odświeżenie dopiero teraz, ale wróciłem z dalekiego wyjazdu. Ciesze się, że temat zdobył zainteresowanie. Bardzo dziękuję ryba005 oraz 666 za solidną opinię. Jestem lekko zdziwiony bo tak jak ktoś pisał wcześniej - każda forma kreatyny działa w jeden sposób, co zostało przebadane. W takim wypadku w czym ta kreatyna jest lepsza i daje lepsze rezultaty?


Jak widac to pisal teoretyk ktory czytal badania czyli teorie , ktora dosc czesto w praktyce wypada zupelni inaczej.


żeleś
mono z PXS bardzo miło wspominam


a jak juz o mono PXS mowa to kiedys na BodyFactory , user Triplexxx na tescie supli PxS , zrobil na tym mega postep z tego co kojarze +50klatka i + 70kg siady , kazdy myslal ze koksy bral a sam go prowadzilem i wiem co jadl bo gosc byl wybrany losowo wsrod urzytkownikow , sami moderatorzy go wybrali niezaleznie. To pozniej wszystkim kopary opadly bo to poprostu obala nastepna teorie ze nie kazde mono to mono ...

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
POST DO USUNIĘCIA


Zmieniony przez - LOGAR w dniu 2016-03-15 21:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
szczerze to sam myslałem że w PxS była dosypka bo aż za dobrze szło wczesniej nie miałem takich efektów i na 2-3 kreatynach później , dopiero jak kupiłem Inkospor i miałem zbliżone rezultaty zrozumiałem co znaczy jakosć i że mono nie zawsze równa się mono

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
A da rady jeszcze w/w kreatyny gdzieś kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
mozna wystarczy w google wpisac

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkować witaminy, bcaa oraz kreatyne

Następny temat

Gainer i Białko

WHEY premium