SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje zmiany i dojaśnienia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 86
Witam. Wszystkie moje cykle zawsze był na enanie testo. Niestety irytuje mnie trochę to, że enan się długo rozkręca, zazwyczaj jest to około 3-5 tygodni, gdy widać pierwsze widoczne efekty (mowa o sylwetce). Z kolei propa trzeba trzaskać co drugi dzień. Nie chce mieć sita na pośladach, czy to na udach.

Ale chciałem spróbować czegoś innego i na oku mam właśnie suste. Z tego co rozumiem jest to mieszanka krótkich i długich estrów. Koleżka z siłowni powiedział mi, że susta szybciej się wkręca niż enan. Co ile walić suste? Dodam tylko, że w moim przypadku max dawka to 300mg e5d enan szło maksymalnie i zawsze byłem zadowolony z efektów, nie potrzebowałem więcej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ogolnie pierwsze efekty zmian w diecie, czy treningu tez beda pojawiac sie dopiero wlasnie po kilku tygodniach, wiec nie bedzie to zalezne od tego jaka forme testosteronu wybierzeesz. To nie jest tak, ze enan nie dziala od razu, a prop tak. Czyli co jak wbijesz enana, to on czeka 3 tygodnie w ciele i zastanawia sie kiedy tutaj zazcac dzialac? No nie...
Tutaj zmiany w stezeniu testa w ciele liczone sa w dniach, skali tygodniowej. Wybor innej formy estrow nie bedzie mial wplywu na to gdy naszym cleme jest sylwetka. Bedzie mial wplyw gdy cel jest terapeutyczny i chodiz o czestotliwosc dawkowania, aby czuc sie dobrze.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
zobacz na wykres ponizej.
W momencie przybicia testa po okolo 2 dniach masz juz go ponad fizjologiczne widelki, tutaj tylko czestotliwosc stosownaia srodka bedzie decydowala o tym czy stezenie bedziemy utrzymywac powyzej normy fizjologicznej czy tez pozowlimu mu na spadek do widelek referencyjnych itd co odbija sie na samopoczuciu czy mozliwosci panownaia nad innymi hromonami.

susta bedzi dzialac kilkanascie godzin szybciej, mysle ze w kontekscie budowania formy sylwetkowej nie zrobi ci to roznicy i tak bedzie trzeba czekac tygodnie na zmiany w sylwetce bo nie wynika to ze zmiany srodka.

te mity dotyczace estrow klraza tylko po silowniach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki porada

Następny temat

Anapolon

WHEY premium