SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze produktu oraz nurtujące pytanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Wysłana - 1 lipiec 2011 12:43 / zgłoś naruszenie regulaminu


Mianowicie postanowiłem miesiąc temu ogarnąć się i zacząć zbijać wagę. Prowadziłem dietę i oraz biegałem teraz schudłem 5kg teraz chcę zwiększyć ilość treningów itp i co za tym idzie kupić jakieś suple.
Co do BCAA+glutaminy nie mam wątpliwości ale zastanawiają mnie 2 produkty firmy olimp L-karnityna Forte plus oraz VITALMAX - L-karnitin prosił bym o pomoc przy doborze.

A teraz nurtujące mnie pytanie Przy 2 produkcie przy dawkowaniu podane jest że z najnowszych badań wynika iż l-karnityna dostaję się do krwiobiegu po 30min. ale najlepsze jej efekty są 3-4h po spożyciu i należy ją spożywać 2-3h przed treningiem a przy 1 produkcie napisane zostało po prostu by brać 30min. przed treningiem Więc już nie wiem jak uzyskać najlepszy efekty przy treningu brać 30min. czy 2-3h przed treningiem????? Z góry dziękuje za pomoc i za poświęcony mi czas.

Linki produktów. L karnityna forte plus([******************/l-karnityna-500-forte-plus-60-kaps/spalacze-tluszczu])

VITALMAX - L-karnitin ([******************/vitalmax-l-karnitin-1000-mega-capsules-240-kaps/spalacze-tluszczu])
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie Białka SFD/WPC Protein ECONO

Następny temat

Odzywki

WHEY premium