SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Srodki ktore posiadasz nie sa Ci potrzebne w tej chwili. Ogolnie jestem zdania jak koledzy wyzej. Jesli sie uprzesz to nic poza testem solo nie powinno Cie interesowac, test w zupelnosci wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 430
problem leży w tym ze zakupy już zrobione, siano wydane. Do Polski nie zjeżdżam w najbliższym czasie, a u brudasa nie będę się zaopatrywał. Jednak spróbowałbym na tych środkach coś ugrać..
damy radę coś z tego zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic się z tego nie da zrobić, nawet jak byś kombinował na wszystkie strony. NIC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 430
Nie dobrze, kasa w błoto? To z innej str. patrząc na koszta co musiałbym do kupić aby wykorzystać coś z tego co już mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co masz, co mógłbyś wykorzystać? To tylko hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 430
Ogarnąłem sobie urlop, i w następnym tygodniu zjeżdżam do Polski na weekend.
A więc z tego co wyczytałem na różnych stronach, to Boldebolin jak i Nandrolone Phenylpropionate są to zwiększające masę mięśniową jak i siłę. Co do stanozolol to siła, rzeźba, definicja.
Pytanie do ekspertów, w co mógłbym się jeszcze zaopatrzyć żeby miało to wszystko ręce i nogi.
To co mam nie muszę teraz wykorzystywać, ale zależy Mi na tym aby nie stracić siana i wykorzystać to w późniejszym czasie, jak i może dokupić i zmieszać aby wyszedł cykl z sensem.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 430
Joł, ponawiam temat, byłem w Polsce zrobiłem małe zakupy więc..
jestem w posiadaniu:
Nandrolone Phenylpropionate 100mg/1ml x 10 amps firmy Genesis
Boldenone Undecylenate 250mg/ml firmy Alpha-Pharma
Stanozolol Tablets 100tabletek/10mg firmy Genesis
Methanabol 100tabletek Genesis
Propionat Testosteronu 20 ampułek
Odblok: Hcg + Clomid
tak jak wyżej prosiłbym o ułożenie jakiegoś cyklu, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak będziesz jeszcze raz w Polsce to napisz, bo dalej z tego nic się nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 430
pisałem przed wyjazdem aby ktoś Mi pomógł-wypisał zakupy, to nie było nikogo chętnego. Teraz to już do świąt nie zjadę.
nic, kompletnie nic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak mogę kontynuować cykl? test+meta

Następny temat

hormon wzrostu

forma lato